Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz fanti #24 üzenetére

    "ez már annyira gyerekes és uncsi, mikor készül már valami FarCry5-öt grafikában jócskán fölülmúló hatalmas nagypályás játék, aminek van története is?"

    Ezt azért érdekes pont az Eternalnál olvasni, mert most úgy néz ki, hogy rágyúrnak a sztori elemekre is. Nyilván most sem az lesz a lényeg, de na...
    Egyébként meg jön majd a Cyberpunk 2077, az valószínűleg kielégíti majd a fent sorolt követelményeidet.

    "Mert ez a szörnyeket lövök szét egész nap.....ez max 18 éves korig kötheti le az embereket."
    Én imádtam ezt a pusztítás-balettet, amit a Doom(2016) nyújtott. A látvány, a profi design, a gyors akció, a reszponzív irányítás, a jól megtervezett és átgondolt játékelemek, hozzá a bitang jó metál zene... Lehet ezt értékelni 18 felett is. Miközben - ha már szóba került - a Far Cry fetch questjeit pl. nem igazán értékelem. :D

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

  • kwzatz

    őstag

    válasz GodGamer5 #69 üzenetére

    De ha jelen pillanatban az lenne a helyzet, hogy egy játék 16 szálon pörgetné 60-70%-on a procit, akkor a játékosok 90%-a nem játszana a játékkal a 4-6-8 magos prociján.
    Bár én azt sem értem, hogy miért az az igény, hogy 60-70% fölé menjen a proci terhelés, és nem az, hogy odacsapjon a játék. :D Szerintem ideálisabb az, ami a Doom 2016 esetében is volt, hogy max. grafikán 1080p-ben, miközben rohadt jól nézett ki a dolog, gyakorlatilag száguldott a 4 magos i5-ömön.

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák