Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fanti #80 üzenetére

    "Semmilyen difi nincs"

    Maximum te nem látod (merthogy ilyen is van, bőven nem lennél egyedül ezzel). Nagy különbség. Ha ezt nem tudod elfogadni, nincs értelme vitázni ezen, mert produktív dolog nem sülhet ki belőle.

    Mint mondottam, egyértelmű, hogy nem te vagy célközönség. Ahogy én se a professzionális futócipőké vagy ahogy a szomszéd srác se az emelt szintű algebrás tankönyvé.

    "Hogy mást ne mondjak, a BM alá tartozó Vízügyi Igazgatóságok mérnöki számítógépei (CAD) mind i3-as és i5-ös procikkal futkároznak a Kaby Lake családból."

    A NASA meg egy olyan számítógéppel szállt le a holdra, aminél már kb. a kvarcórád nagyobb számítási kapacitással rendelkezik. Kis költői túlzással élve az miért valid indok, ha hazánk mérnökei szívnak?

    "Sandy Bridge i7-eseken mennek."

    Egy újabb procival meg jobban mennének. Nem mindenki elégszik meg a minimummal/még elfogadható szinttel. Én tuti nem vágnék üzemszerűen 4K <-- videót egy 9 éves platformon, mert kb. az első hónapban behozná az árát az újabb rendszer. Volt Ivy i7-em, és már egy Ryzen 5 2600 is tekintélyes előrelépés ahhoz képest, az meg egy ~30 rongyos proci.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák