Új hozzászólás Aktív témák

  • commanDOS

    senior tag

    Egész jó írás. Nem az agyon ajnározós vérpistike és nem is a mindent fikázó mindig, mindent mindenkinél jobban tudó emberke szempontjából közelítetted meg, valószínűleg, mert nem is ilyen ember vagy.
    Számomra ritka nagy csalódás volt ez a játék, pedig borítékolható volt, hogy egy olyan játék, aminek a grafikáját mindenki isteníti meg mindenhol erről olvasni, ott már van v.mi kis sumákság. A grafika mindenképpen szép, bár én mégsem ájultam el tőle (medium beállítás).
    A szó szoros értelmében vett játékélményről itt nem beszélhetünk, hacsak az nem élmény, hogy a hiperszuper csúcs naonotechnológiával felszerelt mármár földöntúli képeségekkel megáldott emberkénket, szarrá lövik a kis koreaiak, bezzeg őket 3golyó nem állíja meg még kezdő szinten sem. Még csak a sztori sem figyelemre méltó, egyszerűen lehetne akármilyen játék...
    Visszatérve a grafikára: Igaz nem próbáltam max beállításon, nincs rá lehetőségem használható fps melett. De: az egész grafek aduásza annyi, h minden tereptárgy szépen mozog, külön életet él, nagyon valósághű, viszont erre szvsz. qrvára semmi szükség.
    Helyette lehetett volna dolgozni a textúrázáson, az árnyékokon meg a millió kis apróságon, amik tudat alatt növelik a valósághű érzést. Mindehhez persze hozzátartozik, hogy a vízfelület gyönyörű, a természet szép, ám kissé műanyag hatást kelt, a sok effekttel és miegymással, csillog-villog minden.
    Részemről a cod4 a rövidség ellenére is magasan veri ezt a gémet, nem is beszélve a bioshock-ról.

    Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Új hozzászólás Aktív témák