Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    válasz Dany007 #7 üzenetére

    Felhajtás médiadömping és mi az eredmény: egy olyan játék és motor amit semmi sem bír még legalább egy évig semmilyen vas fullon megmozgatni. Erre tolják a következőt amivel még nagyobb fejlesztésre lehet sarkallni az emberéket (és természetesen a mit sem sejtő szülőket...).

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #73 üzenetére

    live-ozol? :) legjobb... munkahelyi integrált gpu-s gépen is böngészőben/ablakban megy, mint az állat :D hangulat meg felülmúlhatatlan... mit nekünk krájzisz, amikor itt a quake live? :DD nem vagyok nagy játékos (főleg munkahelyen, amikor elég gyakran afk vagyok játék közben is :S), néha otthonról viszont "kis" töltéssel bennevagyok saját teljesítményhez képest elég jól... :) aki úgy gondolja, vegyen fel, mert van csomó award, amihez friend-ek kellenek :D (ugyanezzel a névvel vagyok)

    témához vissza: grafikailag már szerintem régóta meg van ütve az elvárható szint... nekünk (öregebbeknek), akik játszottunk igazán hangulatos játékokkal: pl deus ex, quake1-2-3, half life, unreal, undying, avp, stb... (csak így pár név fps-ek közül) szerintem a hangulat sokkal fontosabb, mint a látvány... a fiatalabbaknak meg (akiknek pl ezek a nevek kimaradtak) lehet h nincs igényük rá... úgy, mint pl filmekben/zenékben is... hol van mondjuk színvonalban egy nótenx vagy tökjófotel egy iron maiden-hez vagy deep purple-höz képest? vagy egy die hard4 az előző 3rész bármelyikéhez képest? és akik nem látták a régi részeket, azoknak szerintem bejöhet nagyon az új is :S a gyártók meg úgy vannak vele, hogy ha szarból is lehet pénzt csinálni, mert nincs igény jó filmekre/zenékre, akkor miért szenvedjenek? inkább csinálnak egy rambó7-et meg rocky20at vagy egy indiana jones6-ot :S

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák