Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz t72killer #191 üzenetére

    Nem így értettem, hanem a vásárlói preferenciákra. Épp elég ideje megy a mantra, hogy Intel, Intel, Intel csak az Intel, hogy az AMD kommunikációs agytrösztjeinek nagyon sok energiájukba és pénzükbe fog kerülni, hogy vásárlókat csábítsanak át az Inteltől, még akkor is ha tényleg letesznek egy potens ajánlatot az asztalra.

    Tudod ez is olyan, mint a "csakanémetkocsi" meg a "csakajapánkocsi", aztán az ilyen vásárlóknál nehéz eladni bármi mást.

    Én nem vagyok az AMD ellen, még most is megy az egyik gépemben egy Phenom II X4 955 BE, amit anno egy jobb Core i3 áráért vettem és sokáig kiszolgált (főleg túlhajtva), de én is szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy az AMD 2017-ben tényleg megváltja a világot. Ezt már évek óta hallgatom, aztán valahogy mégis elmarad a világmegváltás. :) Aki meg évek óta nem használt mást, csak Intelt, annak nehezen hiszi el, hogy az AMD kiadott egy jó CPU családot, még akkor is, ha tényleg így történne.

    Ilyen szempontból az Intelnek elég jó helyzeti előnye van. Ezért nem fél az AMD-től és ezért nem adja ki a dugi fejlesztéseket. Mint a fotóiparban a Canon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák