Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz tng #27 üzenetére

    Akkor ez új info nekem (a 3k-4k). Az alacsony képfrissítést én is említettem a 6000-nél, ettől még egyáltalán nem egy rossz tv. A 6207-es még akár jó is lenne, ha mondjuk a sötét színek jók lennének, de nagyobb baj az, hogy miért van az összes alsó-közép kategóriás tévéinek kékes-lilás árnyalata? Neked biztos megfelel. Ennél még a Samu VA paneles megoldása is jobb, a betekintési szög pedig nem annyira lényeges szempont, szemből nézzük a tv-t. És miért lettek vastagabbak, mint a tavalyiak?

    "Komolyan elhiszi akárki hogy 4k felirattal el lehetne adni világszerte valamit ami nem az? Gondolkozz már."

    :D Ébredj fel. Nem ez lenne az első, hogy hiába írnak rá valamit, az valójában nem is tudja azt, vagy nem úgy, ahogy az egyszerű ember azt gondolná. Technika fényképező gép 15 megapixellel rémlik? Mégis ocsmány képet csináltak. 1700Hz-es képfrissítésű tévék? (és Hz-nek volt írva, nem PMI meg PQI)

    "A samsung kb 3 éve ipari hulladékot gyárt, kb az lg az egyetlen gyártó akinél még kapsz normális tvt középkategóriában."

    :D AZt én is említettem, hogy egy ideje egyre feljebb megy a kategóriákban a jó képminőség, de, hogy pont az LG lenne idén a középkategória királya, a vastag kivitellel, pocsék designnal, szénné szaturált színekkel (ami vád egyébként évek óta pont, hogy a Samsungra volt jellemző), gyenge sötét színekkel, az cseppet túlzás:) Ha ennyire nem csíped a Samut, nézzél meg egy Sony-t ebben a kategóriában, rakd a 6207-es mellé.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák