Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz pengwin #36 üzenetére

    A korábbi részekben voltak szovjet küldetések is. Nem tudom, itt van-e most. Én szerettem azokat, már csak a másfajta fegyverek, táj miatt is. A United Offensive (máig legnehezebb CoD szerintem) vége meg talán a kurszki csata volt. Jó lenne ilyeneket látni korszerűbb motorral is. Ahogy láttam, hallottam, a WWII véresebb az utóbbi pár résznél. A World at War-ban volt ez utoljára jobban megcsinálva, ott aztán a nagy kaliber vitte a kezet-lábat, még talán, kicsit visszafogottabban a Black Ops 1-ben volt hasonló. Kicsit sajnálom, hogy nem fektetnek erre nagyobb hangsúlyt (sima zombis meg egyéb horroroknál se), pedig a jó sebzésmodell sem új keletű (Soldier of Fortune, 2000...).

    Történelem javításon mit értesz? Teljesen egyértelmű, hogy egy amerikai játékban amerikaiak a fő karakterek, és olyan hadieseményeket dolgoznak fel, amiből győztesen kerültek ki, és teljesen természetes, hogy nem német egyenruhában kell amerikaiakat ölni. Ez még akkor is természetes, ha eltekintünk a híres amerikai nacionalizmustól.

    Az, hogy egy kereskedelmileg is jelentéktelen balkáni banánköztársaságban az amúgy is torrentező vásárlók mit gondolnak erről, szerintem teljesen lényegtelen.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák