H​irdetés​

2017. november 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) troll4

troll4
(kvázi-tag)

Biztos hogy nem fogja megváltani a világot, de szerintem nem rossz.

Vettem egy csúcstelefont, de ezen is ugyanazok az idióták hívnak.

(#2) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mai témáink:

-Végre megint WW2
-Szar a COD
-A francba, már megint WW2
-Szar a grafika, a Bf1 szebb
-Gyönyörű a grafika, szebb mint a BF1
-Szar a multi
-Korszakalkotó a muli
-Rövid a játékidő
-Szuper a sztori, és hosszú
-Ez a sz*r nem ér 80pontot
-Kevés a 80 pont, ez 110 pontot ér
-Nem fut jól a PC-men.
-Van aki játszik még a COD-dal?
-Számomra a COD halott a COD4 óta.
-A MW2 volt a legjobb COD ever
-Nekem 8000fps-sel fut 8K-ban
-Ez most hányadik COD is?
-Még mindig nincs rombolható körynezet
-Nem kell rombolható környezet, ez nem BF, és igazábol se volt rombolható környezet a valóságban sem akkor még.
-Nincs fizika a játékba
-Nem kell normális fizika egy játékba.
-Szarok az animációk
-PC-n mindenki csal, csak én nem.
-Az animációk korhűek, akkoriban az emberek így mozogtak.

Mindenki válasszon egy témát magának a felsoroltak közül és kelhetjük is. [link]

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#3) steven84 válasza .LnB (#2) üzenetére

steven84
(fanatikus tag)

-Szar a grafika, a Bf1 szebb :)
-Még mindig nincs rombolható környezet

[ Szerkesztve ]

(#4) Snip3r_HUN válasza .LnB (#2) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

A csalókat még nem is említetted. ;]

In space, no one can hear your coils whine... / EVGA GTX1080 FTW / NZXT S340 Elite / Acer XZ271 / Sabertooth Z97 Mark S / i7-4790k / Vengeance 16 GB / CM V1000 / HyperX Cloud II / HP Omen 15 / PS4 Slim 1TB

(#5) .LnB válasza Snip3r_HUN (#4) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Uhh köszi, javítva! ;)

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#6) HoyHoy2 válasza .LnB (#2) üzenetére

HoyHoy2
(tag)

sírok :DDD :DDD

A teszt szvsz tükrözi a valóságot, szép munka.

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#7) PR0JECTNR56 válasza .LnB (#2) üzenetére

PR0JECTNR56
(PH! addikt)

Köszönjük a tesztet!

.LnB: Talán csak a "Majd letöltöm nCore-ról*, mer' annyit ér" jellegű komment hiányzik ebből az impresszív listából. :D

*=Tetszőleges tracker-el helyettesíthető

[ Szerkesztve ]

(#8) .LnB válasza PR0JECTNR56 (#7) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A warez tilos. És én mint a szabályzatot 100%-ig mindig betartó felhasználó( :U ), tartom is magam ehhez. :D

(#9) Dave567 válasza .LnB (#2) üzenetére

Dave567
(őstag)

Bf-nél miért nem csináltál ilyet? :D

(#10) GreatL válasza troll4 (#1) üzenetére

GreatL
(tag)

Pontosan. Ha egy kicsit lassítottak volna az egészen kifejezetten élvezetes is lehetett volna. Így viszont marad a levegőben úszás séta helyett és nem látjuk a saját lábunkat ha lenézünk a cipőnk orrára. Ajh, kétezres évek legeleje - régi szép idők jönnek vissza.

i7, 1080 Ti

(#11) .LnB válasza Dave567 (#9) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Oda nem is kommenteltem, nem tudom miért. Biztos nyomtam akkoriban a COD-ot 0-24-ben. ;]

(#12) StevieWonder

StevieWonder
(kvázi-tag)

-Van aki játszik még a COD-dal?
-Számomra a COD halott a MW óta.

(#13) tuki2200

tuki2200
(fanatikus tag)

Most akkor ez nem jo? Nem értem pedig a theVR megmondta, hogy best COD ever, meg hogy olyan gyonyoru es olyan k*rva jo meg epic, hogy abba se lehet hagyni ha egyszer elinditod

PS4-PSN ID.: Ati_2200

(#14) Apone33 válasza tuki2200 (#13) üzenetére

Apone33
(PH! addikt)

Sztem nagyon jó lett, kellemesen csalódtam benne. Már jó pár nem játszottam a cod szériával, mikor jöttek a hírek, hogy jön ismét egy világháborús alig vártam ezért adtam neki esélyt amit nem bántam meg.

Play Hard!!!

(#15) bodry123 válasza tuki2200 (#13) üzenetére

bodry123
(senior tag)

Ha kapsz ingyenpéldányt a kiadótól, és pelenkás voltál a CoD1-2 idején, te hogy nyilatkoznál?

(#16) Kölyök1990

Kölyök1990
(fanatikus tag)

Köszönjük a tesztet! ;)

Szerintem nem lett olyan szörnyű. Az előző codokkal nem játszottam, szóval fingom sincs azok milyenek voltak.(Nincsen összehasonlítási alapom) A grafika tényleg nem olyan, mint amit vártam de hát na.
Ahogy a cikkben is írják, aki "szereti" a 2.VH-s témát neki tetszeni fog.

Szokták össze vissza balanszolgatni a fegyvereket a codokban?

(#17) oriic válasza tuki2200 (#13) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

"Most akkor ez nem jo?"

Jó lett, ezt tükrözi szerintem a teszt is, meg a végén a pontozás. (Tavalyi rész tőlem pl 69 pontot kapott)

Live-Die-Respawn

(#18) Dilikutya válasza tuki2200 (#13) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Van, aki hisz még az ingyenpéldányos sajtónak, legyen az magazin, vagy bohóc a Youtube-on? Mert ez a theVR bohóc.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Dilikutya válasza .LnB (#2) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

-Nem kell rombolható környezet, ez nem BF, és igazábol se volt rombolható környezet a valóságban sem akkor még.
-Az animációk korhűek, akkoriban az emberek így mozogtak.

Hozzátenném, 1939-45 között a fizikai ismereteink nem voltak ugyanazon a szinten, mint ma, így ne is várja senki, hogy egy korhű játékban a mai fizikát látja majd. Űrhajók sincsenek benne, ez 2. világháborús játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) tuki2200 válasza oriic (#17) üzenetére

tuki2200
(fanatikus tag)

Oke, de az elozo reszekhez kepest jo vagy ha önállóan is megállja a helyet? Mert ahogy neztem a battlefielddel szemben minden felsorolt ponton elbukik ami azert nem tul fenyes.. meg a kommenteket is átfutva teljes árat nemér, de a nazi zombis meg war mód jo lehet, féláron megérheti rá benevezni, jol következtettem?

[ Szerkesztve ]

(#21) oriic válasza tuki2200 (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nézd ezt egyéni módon kell nézni. Ha úgy nézed, hogy II. Világháborús COD, akkor a 2008-as World at War óta nem volt ilyen rész, így hiánypótló lehet a szériában. Viszont ha magát az előző évek COD-jait nézed, akkor azokhoz képest bőven jobb szerintem, de nyilván ebben az is közrejátszik, hogy ki szereti a modern érát, esetleg a világháborús körítést.

Amiben kb mindenki egyetért, hogy a tavalyi résznél azért jóval jobb lett.

Live-Die-Respawn

(#22) .LnB válasza Dilikutya (#19) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

[link] :DDD

De mivel állítólag életben is van. Biztos maga fog majd mesélni róla, vagy könyvet ír majd. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) pomorski

pomorski
(őstag)

Köszi a tesztet. Kacérkodom a gondolattal, hogy beszerezzem, de még nem tudtam ezek alapján sem eldönteni, hogy akkor szerezzem-e be, vagy sem?!

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#24) pr0bi

pr0bi
(senior tag)

Szeretem a WW2 érát de ettől a zárt csőjátéktól már az elején megőrültem plusz egy kicsit tömény is volt ami az eseményeket illeti. Úgy jellemezném Ilyen az amikor Michael Bay videójátékot csinál, minden szép csak játszani nem lehet vele.

(#25) electrodoki

electrodoki
(fanatikus tag)

A beta, meg a Single kampány alapján, annyira azért nem lett rossz. A Kampánynál itt-ott rázott a hideg... Annyira azért ne írjuk már le.

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#26) front3r válasza Dilikutya (#18) üzenetére

front3r
(őstag)

Nem írom le mi a véleményem feléd, mert akkor innen rögtön kitiltanának, de pont ők azok, akik reálisak gamer körökben. Ennek ellenére igénytelennek tartom ezt a játékot/sorozatot. Van akiknek bejön a játék, ennyi.

Samsung Galaxy Note 8 | PS4 Pro

(#27) tuki2200 válasza pomorski (#23) üzenetére

tuki2200
(fanatikus tag)

Na ezaz senki nem tudja ramondani, hogy egy baromi jo jatek (kiveve a már emlitett urakat) az osszes tesztelo azt irja mint Oric, hogy végülis jó..okes játék.. ez nem tul nagy lökés h kiadjak-e 20ezret erte vagy ne, de metacriticen is teszteloktol 80pont mig a jatekosoktol 4,5.. es dontse el az ember :DDD

Nem itt volt regen olyan pecsét a tesztek végén, hogy megvételre ajanlott, teljesen ajanlott vagy nem ajanlott? Azzal mi lett?

[ Szerkesztve ]

(#28) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

Játszottam vele és nagyon jó.

Nem Postázok!!!..Megbízhatóságom 400 pozitív és 0 negatív..... A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!"És megint dühbe jövünk.

(#29) jamez

jamez
(senior tag)

Nem láttam még, de szerintem tuti jó a játék. :C

Milyen csodát vártok egy pif-puf játéktól? Ez arra jó hogy nap végén megiszol pár sört és nyomCODod.

[ Szerkesztve ]

Eladó ingatlanokat keresek azonnali fizetéssel! Hívj!

(#30) oriic válasza tuki2200 (#27) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A Metás user score totál semmit nem ér. Már csak azért is lepontozzák mert COD (2,1,0 pontok? Ugyanmár)

Live-Die-Respawn

(#31) blue01song válasza .LnB (#2) üzenetére

blue01song
(tag)

irónia lvl1000

(#32) Dave567 válasza .LnB (#11) üzenetére

Dave567
(őstag)

Na ez a baj...

A tesztel egyet értek, WAW-ot vettem meg most, de már ezek a játékok már nem játékok..
Bf meg BC2 óta nem csinált jót, pedig nekem már az se nagyon jött be, nem szeretem amikor 15 töltényt eszik az ember.

(#33) Dilikutya válasza front3r (#26) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Milyen vélemény? Én bohócnak tartom őket. Nem a véleményük, a stílusuk miatt, annyira tartom, mint filmes témában az Agency-s Szirmai gyereket. Én a Ghosts-ig játszottam idáig a CoD egyjátékos móddal, teljesen jó, szórakoztató akciók. A többi nem izgat a túlzott futurisztikus hadviselés miatt. A WWII-t még nem próbáltam, kéne majd egy akció, meg egy ingyenes hétvége, hogy lássam, miként fut a gépemen. Másra úgyse jó az ingyen hétvége, single-t nem adják mellé 1-2 órára se.

(#34) RudY válasza .LnB (#2) üzenetére

RudY
(senior tag)

"-Az animációk korhűek, akkoriban az emberek így mozogtak."
Én ezt választottam... mivel láttam rengeteg régi dokufilmet és igenis "szaggatottan" mozogtak :DD

(#35) james001 válasza .LnB (#2) üzenetére

james001
(PH! kedvence)

Számomra inkább:

- A CoD2 volt a legjobb CoD ever :P

Amúgy kíváncsi lennék erre a részre de pár streamet és tesztvideót elnézve valahogy nekem nem igazán tetszik. Majd ha leesik az ára olyan 3-4000-re,talán.

De amúgy tényleg ez hányadik CoD már? :Y

Hammer of justice crushes you overpower...

(#36) pengwin

pengwin
(PH! addikt)

"Volt időszak, amikor már elegünk volt a korszakot feldolgozó játékokból (emlékeztetőül: Call of Duty, Medal of Honor, Brothers in Arms, Day of Defeat, Red Orchestra, Hidden & Dangerous, Wolfenstein), mert úgy hittük, hogy már mindent láttunk és vágytunk az újdonságokra. Talán épp ez a legnagyobb gond, hogy már tényleg láttunk mindent és sok újdonságot nem tud mutatni a WWII sem."

1. a korszakot nem dolgozta fel játék. Az említettek közül talán egyedül a Red Orchestra foglalkozott a keleti fronttal, a Wolfensteint meg kár is idekeverni a történelmi témájú játékok közé

2. Láttatok mindent ami 1944.6.6-1945 közepe között hamisítható volt a nyugati front eseményei közül. Tudom, ezt lehet eladni az amerikai piacon, és nem a szovjet hadsereg harcait, de a nyugatiak a II. világháború "light"-ra verik a nyálukat.
A szomorú az, hogy idehaza is az a kép él az emberekben (az ilyen játékok miatt is), hogy a 2.vh. csak a nyugati és földközi-tengeri hadszintérből állt.

A játék történelem-javítási kényszeréről már szót sem ejtek.
Komolyan nem értem, hogy lehetnek globálisan ilyen nagyon sikeresek ezek az amerikai-centrikus szemetek.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dani

(#37) Dilikutya válasza pengwin (#36) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A korábbi részekben voltak szovjet küldetések is. Nem tudom, itt van-e most. Én szerettem azokat, már csak a másfajta fegyverek, táj miatt is. A United Offensive (máig legnehezebb CoD szerintem) vége meg talán a kurszki csata volt. Jó lenne ilyeneket látni korszerűbb motorral is. Ahogy láttam, hallottam, a WWII véresebb az utóbbi pár résznél. A World at War-ban volt ez utoljára jobban megcsinálva, ott aztán a nagy kaliber vitte a kezet-lábat, még talán, kicsit visszafogottabban a Black Ops 1-ben volt hasonló. Kicsit sajnálom, hogy nem fektetnek erre nagyobb hangsúlyt (sima zombis meg egyéb horroroknál se), pedig a jó sebzésmodell sem új keletű (Soldier of Fortune, 2000...).

Történelem javításon mit értesz? Teljesen egyértelmű, hogy egy amerikai játékban amerikaiak a fő karakterek, és olyan hadieseményeket dolgoznak fel, amiből győztesen kerültek ki, és teljesen természetes, hogy nem német egyenruhában kell amerikaiakat ölni. Ez még akkor is természetes, ha eltekintünk a híres amerikai nacionalizmustól.

Az, hogy egy kereskedelmileg is jelentéktelen balkáni banánköztársaságban az amúgy is torrentező vásárlók mit gondolnak erről, szerintem teljesen lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

(#38) .LnB válasza james001 (#35) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jogos, a CoD2-t elfelejtettem. (Tuti jön mindjárt Vanir fórumtársunk is, és szóváteszi. :) )

De amúgy tényleg ez hányadik CoD már?

Utánanézés nélkül, én őszintén nem tudom megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#39) Dilikutya válasza .LnB (#38) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Utánanézés nélkül:

Call of Duty
Call of Duty: United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 3
Call of Duty 4: Modern Warfare
Call of Duty: World at War
Call of Duty : Modern Warfare 2
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty : Modern Warfare 3
Call of Duty: Black Ops II
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Black Ops III
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
Call of Duty WWII

Utánanézve:
Call of Duty: Heroes
Call of Duty: Strike Team
Call of Duty: Black Ops Zombies
Call of Duty: Final Hour
Call of Duty 2: Big Red One
Call of Duty: World at War Final Fronts
Call of Duty : Modern Warfare 3 Defiance
Call of Duty: Roads to Victory
Call of Duty: Zombies
Call of Duty : Modern Warfare 2 Force Recon
Call of Duty: Black Ops Mobile
Call of Duty: Black Ops Declassified
Call of Duty Online

:)

(#40) .LnB válasza Dilikutya (#39) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

(pont most linkeltem ezt a gif-et egy másik topikba, nem szeretem ismételni magam, de most muszáj volt. :) )

[ Szerkesztve ]

(#41) laleh

laleh
(PH! addikt)

Kampány kár hogy ilyen rövid.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078

(#42) Gergosz2 válasza Dilikutya (#39) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

midig is érdekeltek a ps2/xbox ra megjelent cod-ok. Kéne venni egy gépet.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#43) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Köszi a tesztet. :)
Mivel én nem multizom, a kampány hossza miatt a vásárlás ráér amíg kellemessé módosul a játék ára.

(#2) .LnB
:DDD :C

Ezt már ne hagyjuk meg... csak 36 liter...-by Bödőcs T.

(#44) james001 válasza Dilikutya (#39) üzenetére

james001
(PH! kedvence)

Jesus. :Y Vannak olyan részek amikről nem is hallottam. :D Legalábbis ugye az utánanézve oldalról.

Hammer of justice crushes you overpower...

(#45) Dilikutya válasza Gergosz2 (#42) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

CoD3 megy emulátorral, bár az irányítást nem tudom, mennyire oldották meg.

(#46) MikeWazowski

MikeWazowski
(fanatikus tag)

BO 1 a legjobb cod.

(#47) Dilikutya válasza MikeWazowski (#46) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Tényleg jó, de a hülye betépett kihallgatós részek miatt, amik 15-20 percenként megakasztják a játékot, erre sajnos esélye sincs.

(#48) Gergosz2 válasza Dilikutya (#45) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

Azt 360-on végigjátszottam. Sajnos kimaradt pár rész nekem a régebbi drabok közük, amik csak ps2/xbox-ra jöttek ki

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#49) Dilikutya válasza Gergosz2 (#48) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Emulátorral elvileg minden PS2-re megjelent rész megy tökéletesen.

(#50) NandorHUN válasza MikeWazowski (#46) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Már szerinted... :U

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.