Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz k-adi #115 üzenetére

    Képeken, videókon nem tűnik nekem sem csúnyának. Lehet, hogy ha megállsz nézelődni, kibukik a talaj kevésbé szép textúrája, vagy egy csúnya fűszál, de szerintem csak nézelődve, játszva ezek nem zavaróak, talán fel se tűnnek, nekem a korábbi részek se voltak csúnyák a maguk korában. Pl. a havas küldetés kimondottan szép, hangulatos, van köd, esik a hó, a táj is szép, részletes.
    Kár, hogy a single-t nem lehet a multitól elkülönítve olcsóbban megvenni. Kevesebb helyet is foglalna, feltenném ezt az SSD-re, meg is telne. :)
    Történetileg szerintem ebbe most nem fér bele több ország, ha a sztori egy amerikai különítményre van felfűzve, max őket váltogatják a küldetések során. A korábbi II. világháborús részeknek ugyebár nem volt kimondottan története, hanem csak küldetések egymás után, az orosz az amerikaival nem függött össze, sztorija csak a modern háborús részeknek volt. Utána a Medal of Honor is átvette ezt a főszálra épülő játékmenetet, kár, hogy az nem lett olyan jó, pláne a Warfighter.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák