Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz icons #40 üzenetére

    "Videó, film és játék között pedig semmi különbség nincsen"

    Ez mekkora hülyeség már bocs. :))
    Nem mind1 mert a film/videó az egy már előre elkészített mozgókép tehát ott tök mind1 menyi az FPS de a játék az nem előre csinálja a képet hanem akkor kreálja és ott látni. (vagy valami ilyesmi)
    Próbáld ki az új Most Wanted-et 30 és 60 FPS-el... még az irányítás is könnyebb több FPS-el.
    Amúgy különben neked a legjobb mert nem látod a különbséget és ezért nem kell annyit beleölnöd a gépbe mert a low FPS is elég.
    Sajna én nem vagyok így ezzel. A játszató a FPS szám nálam a 60.

    Ezt a Guru3D-ről másoltam ide neked:

    <30 FPS very limited gameplay
    30-40 FPS average yet very playable
    40-60 FPS good gameplay
    >60 FPS best possible gameplay

    -So if a graphics card barely manages less than 30 FPS, then the game is not very playable, we want to avoid that at all cost.
    -With 30 FPS up-to roughly 40 FPS you'll be very able to play the game with perhaps a tiny stutter at certain graphically intensive parts. Overall a very enjoyable experience. Match the best possible resolution to this result and you'll have the best possible rendering quality versus resolution, hey you want both of them to be as high as possible.
    -When a graphics card is doing 60 FPS on average or higher then you can rest assured that the game will likely play extremely smoothly at every point in the game, turn on every possible in-game IQ setting.
    -Over 100 FPS? You have either a MONSTER of graphics card or a very old game.

    Itt a link nehogy az legyen hogy csak kitaláltam: [link]

    Ezek szerint még is csak van különbség. :)
    De amúgy ezt már 100x-or kitárgyaltuk a PH fórumon.

    [ Szerkesztve ]

  • TTomax

    nagyúr

    válasz icons #40 üzenetére

    Videó, film és játék között pedig semmi különbség nincsen.

    Nocsak... ;]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • neorow1

    senior tag

    válasz icons #40 üzenetére

    CoD2-ben a legtöbb szerveren 250 FPS a limit, itt még nem bugos. A következő lépcső a 333, itt már kimarad a hang és lényegesen nagyobbat lehet ugrani, továbbá a hitbox is bugol. Füstön átlátáshoz nincs köze az FPS-nek, ez random előjön akármennyi FPS-nél. 1000 FPS-t tud az engine, de nincs lényegi különbség a 333-hoz képest.

    Viszont irányításban érezhető a változás mikor 250-ről visszaveszem 125-re szóval igaza van a kollégának.

Új hozzászólás Aktív témák