Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #6349 üzenetére

    "Ilyenkor sajnálom, hogy a bicikli út Szoboszlótól csak Ebesig megy, ha lenne Debrecenig is, akkor már erősen elgondolkodta volna egy elektromos rolleren, hetente párszor ugyanis ki tudnám használni, pláne mióta drasztikusan megemelték a buszjegy árakat."

    Uhh vazze, most néztem fel a Menetrendek.hu-ra, és látom, hogy 370 helyett (egyébként én 37 Ft-ért utaztam :D) 500 lett Debrecenbe... és már nem is 50 Ft lesz, hanem 500 :(
    Berettyóújfalu 775 volt, 78 Ft-ért utaztam :D , de most nem szaroztak 1000 Ft és ténylegesen 1000 Ft :(

    "Ezért mondtam, hogy nem érdemes ebben gondolkodnod, mert első lépés az lenne, hogy visszakéne rontanod a környezeted."

    Illetve szabad szemmel is jól látható sok millió Ft-ot belepakolni egy halott városban található ingatlanba. Jó sok évig kellene kiadni a szoboszlói lakást, hogy 0 Ft-ra jöjjek ki, befektetés után... az a lakás ehhez képest pusztulat, szóval ott attól nem kellene félnem, hogy lelakják :D Csak ilyenkor jön képbe az a rész, hogy a sokkal jobb állagú panellakásokat is 95 E Ft-ért adják ki Berettyóújfaluban ...

    Na most az egyik része az a dolognak, hogy nagyon nehéz találni kiadó ingatlant (és nem azért, mert egyből kivennék :D, és szétkapkodnák, valamint K-1-es mérkőzést kellene kiírni az első klikkelők között :D) , de a másik meg az, hogy a kutyának sem kell, ha van, pont azért mert élhetetlen foscsi helycsi :D

    Kiadó tégla lakás - Berettyóújfalu, Széchenyi utca 8. #33388393 (ingatlan.com)

    Ellenben ilyet adnak ki 130-ért, ami nem is lakás, hanem ház... vagyis adná, mert nem veszik ki hetek óta.

    Van abban a lépcsőházban ott egy érdekes nő... 40 éve ott lakik.. Van pár ilyen matuzsálem, huszonévesen beköltöztek, most meg majd a hulláskocsi viszi ki őket... de ez azért érdekes, mert a második emeleti panelbe irdatlan mennyiségű lóvét tolt be... kb olyan a felszerelés, hogy Japánban is elmenne... minden hipermodern :D Mondtam is anyámnak, hogy ez nem 100-as... ide?! :XD

    "Ismét csak magamat tudom ismételni, hogy jobb letölteni. Egyébként sem értem, hogy a usereknek miért jó az, hogy fizetnek rendszeresen valamiért, ami felett semmiféle kontorolljuk sincs... pláne manapság, amikor egy 4TB-os HDD egy hétvégi bevásárlás árából megvan."

    Van egy előny: a 4TB-os HDD-t nem hordozod a buszon, meg ha hordoznád is, ha nem laptop HDD, akkor nem igen fogsz rajta nézni semmit, én viszont rendszeresen azt csinálom, hogy úton, útfélen telefon elő, aztán pörgetem a mobilnetet :D

    Vagy ugye kimegyek a másik lakásba, és ha rollerrel megyek, akkor esélyes, hogy ott is alszom ... na most abban a lakásban van egy telekomos net s WiFi, meg az okostelefonom és nézem azon amit akarok :D Van két TV ugye, de az egyik az apám szobájában van, a másik meg egy 20 éves CRT... szóval azon nem fogok semmit sem nézni :D

    Amúgy a 4TB-os HDD kapcsán. Pokoli infláció van élelmiszerek terén. De még az okosbojlerem is majdnem 3x annyiba kerül jelenleg mint 2017-ben került.

    Ellenben tavaly pánikban vásároltam meg a 32 GB RAM KINGSTON FURY Impact 3200MHz - KF432S20IBK2/32 (KIT 2DB) memóriát, mert úgy nézett ki, hogy még jobban emelkedni fog az ára... igen, tudom, hogy nyaranta bezuhannak az árak az IT piacon, de most olyan inflációs, chiphiányos világ volt ... jó ötletnek tűnt... most körülbelül féláron tudnám megvásárolni :D
    "Ha itt lenne Digi már régen azon lennék."

    Nem tudom, hogy Nálatok az ED 3.0 milyen régi, mert ha már megtérült bőségesen - bár az a Vodafone-nak térült volna meg és nem a 4IG-nek :D - akkor elvileg lehetne hogy beoptikázza a DIGI is Ebest. Csak ugye a Telekom helyzeti előnyben van. A DIGI meg most két dolgot nem akar: Feleslegesen fejleszteni aztán a fejlesztésbe invesztált megtérülést akciózással lassítani. Igaz, most éppen nyomnak egy nyári akciót éppen :D Szóval akár még az is lehetne.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák