Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz totron #72 üzenetére

    A rendre utasító csicskítás mellé miért nem teszed oda, hogy abban a topikban konkrétan nők kurvázása folyt? Miért nem teszed mellé, hogy az volt a topik nagy megfejtése a nőket ért online zaklatás témakörben, hogy nem kéne kurválkodni és/vagy meg kéne tanulni elviselni, hogy férfiak gusztustalanságokat írogatnak? Miért nem teszed mellé, hogy a topikban az volt a konszenzus, hogy online zaklatás = illetlen kommentek a ribancok fotói alatt Instagramon? Miért nem teszed mellé, hogy még a konkrét nemi erőszakot is belerángatták a témába és ott is az volt a nagy megfejtés, hogy nem kéne kurválkodni és erre valóságtól elrugaszkodott példákat találtak ki? Miért nem teszed mellé, hogy a többiekkel ellentétben én konkrét kriminalisztikai és rendőrségi statisztikákat és kutatásokat szemléző cikkeket idéztem be, amit pontosan nulla fórumozó volt hajlandó elolvasni és ment tovább a "józan paraszti észre" hivatkozás, miközben konkrét források igazolták a káros sztereotípiáik alaptalanságát?

    Azt már én teszem mellé, hogy nem érdekel, ha valaki kényelmetlenül érzi magát attól, hogy megakasztom a toxikus sztereotípiák puffogtatásában.

Új hozzászólás Aktív témák