Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz t72killer #89 üzenetére

    +1 Én is támogatom hogy a gyerek vállalást alkalmágihoz kötném.
    Menyi hely van ahol a nyomorba vállalnak gyereket, annak meg semmi értelme mert a gyereknek se lesz jó meg a szüleinek se.

    Ez az hogy nem értem ez a gyerek csinálás és miért kötelező?
    Szerintem aki teheti manapság már sokkal jobban át gondolja mit vállal és miért.
    #88Danex
    És aki nem akar gyereket, azzal mi lesz?
    Mert hogy ez is egy fajta nyomás a társadalom részéről, már pedig csinálják már hát 30 évesen már illene gyereket csinálni.
    Meg ebbe a Mad max világba gyereket vállalni amúgy is elég vakmerőség. :U Vagy aki nem talál magának olyan párt amilyen elképzelt, akkor alapból halott ötlet egy anyagias kapcsolatba belemennie.

    Van egy nagyon jó régi barátom 30 éves, az utolsó csaja nem volt topmodel egy 90 kg-os husis anyuka volt kb 120E forint ment erre a csajra egy hétvége alatt. Körülményes, a családból senki se dolgozik, itt is egy eltartott keresnek.
    Rákérdeztem havertol a rossz randik esetében ő mennyit is bukott ezeken a csajokon. Milliós összegről van szó, ahol hát jöttek ám a kihasználások lehúzgálások.
    Hogy bajba vannak utalni kéne 50E forintot, vakmerő haver meg utalt neki mert azt hitte lesz belőle valami.

    Nagy részüket Badoon ismerte meg, de valahogy sose talált olyan aki megbízható és nem akarja lehúzgálni pénzzel. :U Pedig egy rendes megbízható fazon, de neki se dobja be a gép azt a csajt akivel komolyan össze tudna jönni.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák