Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz carl18 #45 üzenetére

    Én nem mondtam, hogy ne szüljön 30 felett egy nő. Azt sem, hogy rendben vannak a pánikból teherbe esések.

    De mondjuk nem esnének pánikba, ha látják már jönni a 30-at és akkor már egy 2-3 éves, felnőtt, kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek és a gyerektémára (nem a nemzésre, csak a tervezésre) nem egy infantilis, hárító választ kapnak.

    Aztán persze, simán van olyan, hogy nem úgy adta ki párkapcsolatilag a dolog, hát sok sikert találni értelmes faszit ebben az életszakaszban. A környezetemen is látom meg a nőismerőseim nagy többsége is arra panaszkodik, hogy a világon a legtermészetesebb, hogy harminc körül egy pasi még mindig csak a farkával játszana. Ez az életkor is egyre tolódik kijjebb.

  • Ivy.4.Ever

    őstag

    válasz carl18 #45 üzenetére

    A kinézet nem perdöntő, mert lehet az egy szenvedélyes kapcsolat is akár, amiben ez nem számít. Pl. nem minden csajt érdekel a magasság. Sőt, melegszívű, szerető nőt ez nem érdekel. Régen rossz ha egy csaj méricskél, agyal a "szerelmen". Megfigyeltem az oylan mind csak a saját kényelmére gondol először, és természetesen unalmasak, személyiségtől mentesek.
    Férfiban ugyan ez a böhöm Bmw-s óriás tetkós napszemcsis dagi csávóból ilyesmit én se tudok elhinni.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz carl18 #49 üzenetére

    Nem, én most tényleg azokról beszélek, akik 30 körül még mindig csak a pöcsükkel játszanának és nem arról van szó, hogy az igazit keresik, mint egy elveszett Ted Mosby. Nem csak azok lehetnek ilyenek, akik egyik hálószobáról röppennek a másikra, hanem párkapcsolaton belül is gyakran megesik, hogy inkább még csak élné világát mélyebb emocionális kötődés kialakítása és komolyabb elköteleződés nélkül, közben megy a vetítés, kérdések elől kitérés vagy egyenesen a hazudozás, önbecsapás, másik átkúrása és az időhúzás.

    Egy csomó nő is megéri a pénzét és ilyenek pepitában, csak legyen itt az érme másik oldala is, hogy milyen amikor egy férfi használja ki a nő testét, rabolja az idejét és manipulál (nem mindig tudatosan) ennek érdekében.

    Tény az is, hogy egy férfi 30 felett sincs sehonnan elkésve, nekünk csak bele kell spriccelni a nőbe, ez megy 35, 40 sőt 45 évesen is, valószínűleg egzisztenciálisan is egyre kevésbé kihívás a csemete. Csak közben nem kéne értetlenkedni, hogy egy nő miért nem osztja ezt a "ráérünk még" dolgot.

  • Danex

    addikt

    válasz carl18 #45 üzenetére

    Hát ha 30 évesen befigyel egy szakítás egy olyan férfiembertől aki még inkább haverokkal sörözik és játszik munka után nem foglalkozva a csajjal mert ő még nem nőtt fel akkor azért a nőknél hip-hop elszaladhat az a néhány év, mondjuk szakítás után ha nem egyből ugrik egy másik kapcsolatba,(fél év) ha ott is nem sieti el hanem mondjuk fél év összeköltözés, még legalább háromnegyedév eljegyzés, rendes esküvőre már lassan 2 évre előre kell foglalni és aztán kezdődhet a gyerek program. Na most ha az esküvő előtt mégis szétmennek akkor akkor már legalább 32 éves, új pasival már 34-35 éves mire elkezdik a gyerek programot és azért ebben a korban már a termékenység sem 110%-os szóval simán összejöhet hogy mire megszületne a gyerek már 37-38 éves ott a test már messze nem olyan mint egy 25-27 évesnél.

  • btprg

    senior tag

    válasz carl18 #108 üzenetére

    "Mennyi hely van ahol a nyomorba vállalnak gyereket, annak meg semmi értelme mert a gyereknek se lesz jó meg a szüleinek se."

    Ez szerintem sokkal inkább a szellemi/lelki nyomorra igaz, az ilyeneknek kár gyerek. Persze ez gyakran a szegénységgel együtt jár. Ha valaki szegény, de rendes (ilyen volt az emberek nagy része Magyarországon a háború után), azzal nincs semmi gond.

    "Meg ebbe a Mad max világba gyereket vállalni amúgy is elég vakmerőség."
    Ez azoknak az egyik tipikus kifogás dumája akik nem is akarnak alapból gyereket (akármilyen valós ok miatt, ami nem annyira szalonképes). Bár valószínűleg nagyobb az erkölcsi züllés most mint valaha így, hogy a telekommunikáció miatt sokkal könnyebb a gennyet mindenkihez eljuttatni mint bármikor korábban, azért annyira nincs durva világ. (Hacsak valaki nem valami igen rossz vidéken lakik.)

    Haver: nagyon elkeseredett és nagyon gazdag lehet, ha ennyit tudott veszíteni és még nem hajléktalan :U Aki ismeretlenül vagy rövid ismeretség után pénzt kér, aki konkrétan elvárja hogy költs rá, azokkal szóba se szabad állni.

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák