Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Ivy.4.Ever #27 üzenetére

    +1
    Vagy pótapát ha az igazi lelép. :U
    Sokan jönnek össze alkesszal, drogossal.

    #28janeszgol
    Sajnos ezt mutatja az élet, keresnek valami férfit aki elfogadható. Aztán mindegy hogy 3 év múlva szét mennek gyerek már van, vagy majd az ilyenekből lesznek a vállások.
    De manapság már nincs ígaz szerelem, a világ is sokat változott.
    Én mindig meglepődtem mikor két ember össze jön aztán valami oknál fogva 6 hónap múlva már terhes a barátnő. Az alatt ki se ismered a másik felet... stb

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Ivy.4.Ever #36 üzenetére

    Azért ne legyünk ennyire negatívak, van kivétel. :K

    #37Narxis
    Igen, hát ez az hogy sokan át se gondolják. Sokan úgy gondolják ez jó mert ingyen pénz az államtól. De a 3 gyereket fel is kell nevelni, meg főleg a mai világba ami ilyen bizonytalan elég nagy kockázat ennyit vállalni. :K Megcsinálni a legkönyebb.

    De hát ez mindenki maga dönti el, mire vállalkozik és miért.
    Meg hiába lesz több gyerek, azok ha felnőnek és munkát vállalnak még semmi garancia hogy itthon maradnak. Mert ők is mehetnek nyugara magasabb bérért. :U

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz k-adi #41 üzenetére

    Én tudok olyan 30-as csajról aki a kapcsolat után 2 héttel feldobta a nagy kérdést? Mi lenne ha csinálnák gyereket? :C Hát egyből vége is lett a nagy kapcsolatnak.

    Itt nem csak azzal van a baj, hanem hogy bizony sok-sok elvárás van.
    Bár azt vettem észre mindegy mennyire ronda egy pali, ha sikeres és van pénze azzal tudja a külsö hiányoságokat kompenzálni. :U
    Tonny Montana azt mondta a pénz még sose ártott meg a jó ízlésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Stauffenberg #42 üzenetére

    Szerintem amelyik nő szülni akar 30 felett is azt nem fogja érdekelni a hiba esélye, mert az ego és az akarat magasabb szinten van.
    Meg azért mondjuk az a társadalmi norma és elfogadott ha megházasodsz és gyereket csinálsz.
    De mi van akkor ha nem találod meg a számításod? Vagy nem találsz olyat akivel egyezik a világnézetted/gonolkozásod.
    Szerintem ezek elég fontosak lennének alapjáraton egy kapcsolatban.

    De a házasságok nagy része vállással végződik, ami azt mutatja valahogy nem olyan tartósak a mai kapcsolatok se.

    #44palacsa
    Hát én is leszüröm a felszínes kapcsolatokat, mikor egy elég jó csaj miért van együtt egy elhízott férfival. (Good Payment)
    Csak valahogy én azt nem tartom kapcsolatnak, ahol szimplán az anyagi javakért van valaki együtt a másikkal.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz Stauffenberg #47 üzenetére

    Hát tudod ehhez két fél kell, ha két ember megtalálja a hasonló számítását akkor nincs gond. Csak én azt írtam, ha nekem mondjuk egy új nővel kéne ismerkednem és mire azt mondhatom bízok is benne annyira hogy komolyabbra forduljon vele a dolog az alaphangon 2 év.

    "hát sok sikert találni értelmes faszit ebben az életszakaszban"
    Hát ez mint két félnek kell, mai világba nem olyan egyszerű társat találni. Azok boldogulnak a legkönyebben akik népszerűek a szociális médiában például. De a sok szürke egér vagy átlag alatti azoknak már sokkal nehezebb boldogulni.
    Meg hát manapság nagyon felszínes a társadalom, én például beszéltem egy csajjal. (Nem egy szépségkirálynő, tök átlagos de a gondolkozása és az értékrendje példa értéekű)
    És igen ettől lehet találni szebbet, de a szép külső sose volt garancia a hűségre vagy a jó észjárásra.

    "Azért tegyük hozzá manapság sokan a szőke herceget várják fehér lóvon" Ha már csak minimálisan is van benned valami ami nem tetszik egyből koptatnak. :U Szóval azért férfi részről is érthető aki a 50-100X csajnál próbálkozik és még mindig semmi az ráun a dologra.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz t72killer #89 üzenetére

    +1 Én is támogatom hogy a gyerek vállalást alkalmágihoz kötném.
    Menyi hely van ahol a nyomorba vállalnak gyereket, annak meg semmi értelme mert a gyereknek se lesz jó meg a szüleinek se.

    Ez az hogy nem értem ez a gyerek csinálás és miért kötelező?
    Szerintem aki teheti manapság már sokkal jobban át gondolja mit vállal és miért.
    #88Danex
    És aki nem akar gyereket, azzal mi lesz?
    Mert hogy ez is egy fajta nyomás a társadalom részéről, már pedig csinálják már hát 30 évesen már illene gyereket csinálni.
    Meg ebbe a Mad max világba gyereket vállalni amúgy is elég vakmerőség. :U Vagy aki nem talál magának olyan párt amilyen elképzelt, akkor alapból halott ötlet egy anyagias kapcsolatba belemennie.

    Van egy nagyon jó régi barátom 30 éves, az utolsó csaja nem volt topmodel egy 90 kg-os husis anyuka volt kb 120E forint ment erre a csajra egy hétvége alatt. Körülményes, a családból senki se dolgozik, itt is egy eltartott keresnek.
    Rákérdeztem havertol a rossz randik esetében ő mennyit is bukott ezeken a csajokon. Milliós összegről van szó, ahol hát jöttek ám a kihasználások lehúzgálások.
    Hogy bajba vannak utalni kéne 50E forintot, vakmerő haver meg utalt neki mert azt hitte lesz belőle valami.

    Nagy részüket Badoon ismerte meg, de valahogy sose talált olyan aki megbízható és nem akarja lehúzgálni pénzzel. :U Pedig egy rendes megbízható fazon, de neki se dobja be a gép azt a csajt akivel komolyan össze tudna jönni.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz totron #109 üzenetére

    "Bámulatos, mekkora erővel bír a kimondatlan csoportnyomás is, még ilyen volumenű témákban is." Igen, a fő gond mikor szó szerint szóvá is teszik stb, vagy folyton jönnek idegen emberek a kérdéssel hát miért nincs?

    Szerintem a fő gond hogy manapság mind a nők mint a férfiak tovább viszik magukkal a múlt csalódásait. Tik-tok komment szekció alapján is elég nagy a frusztráció a 2 nem között.
    Meg a mai világ nem olyan mint a 30-40 évvel korábbi, maga a társadalom is változott. Akkoriban dívat volt minden családba a sok gyerek, manapság azért az emberek jobban átgondolják.
    Ez a társadalmi elhídegűlés meg erre csak lők egy lapáttal.
    Meg én azért írtam nálam a teljes bízalom nem fog kialakulni 6/12 hónapon belül és nem is látnám értelmét gyorsított folyamatba eskűvőt és gyerek csinálást véghez vinni(Csak mert a család és a társadalom ezt akarja,mert hallottam olyat is az anyós eltervezte hány unokát akar, a lányja meg csinálja meg vakon.) és akkor büszkén beszélnek róla mások.

    De mindegy majd változik még a világ, reméljük a jó írányba. :R

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

  • carl18

    addikt

    válasz k-adi #111 üzenetére

    Én is azt érzem ez nem hogy jobb csak rosszabb lesz. :(
    A magány világa egyre jobban jelen van, a világba már nincs bízalom.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák