Új hozzászólás Aktív témák

  • deter

    aktív tag

    válasz L_ajos #13 üzenetére

    Egyetértek én sem szeretem BO-t. És személy szerint is CoD szériák közül az MW2-t preferálom. Egyébként nagyon egyszerű, hogy miért sikeresebb PC-sek körében a hibái ellenére is CoD előző része. Homefront egyébként nem lenne rossz, de még néhány jelentős javítás elkélne.

    A kulcsszó a "véletlen" tényező. BO-nál egyszerűen túlbonyolították a pályákat. (Nem véletlen :), hogy nuketown a legnépszerűbb pálya.) Magasan nőt azon helyek száma, ahol campelni lehet. Amiket nem lehet okos játékkal felderíteni. Röviden, jóval kiszámíthatatlanabb a pályák struktúrája, mind az elődnél. Counter Strike esete mutatja, hogy PC-n játszók szeretik minimálisra csökkenteni az RNG esélyét. Konzolnál más a helyzet. Nem pejoratív értelemben, de sokkal casualabb a játékos bázis.

    A fenti megállapításom erősíti a mod. eszköz megjelenése. Mivel nem szánnak különösebb erőforrásokat a PC szegmensre (hivatalos pályákkal) így rábízzák a közösségre.

    Egyébként, ha már Activisonról van szó, szinte biztos vagyok benne, hogy Bungie következő projektje egy professzionálisabb lövölde lesz (CS mintájára), megfűszerezve havidíjjal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák