Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Shadowguard #9 üzenetére

    Sosem fogtak meg ezek a játékok, egyszer próbáltam, azt hittem időnként, hogy kihullik a maradék hajam is. Biztosan van, aki élvezi és megvan az élmény, hogy megvan az x y bossfight is.

    AC Odyssey: Kinek mi, de a karantén alatt kijátszottam a Hellblade-et, a GoW 4/5-öt, de annyira uborkaszezon van, hogy megvettem az Odyssey Gold-ot akcióban, pedig egyszer a lemezes verziót eladtam már a Medusa bossfight előtt. Mivel a korábbi mentésem ment a digitális verzió alatt is, folytattam a storyt, ahol abbahagytam. Sikerült végül legyőzni Medusát is egy trükkel, easy fokozaton, mert normalon is bitang nehéznek érződött, felette el sem tudom képzelni, hogy mit művelhet ezen a ponton a játék. Biztosan lesz, aki azt mondja majd, hogy DS, easyn. Pedig szerintem egy játék lényege az lenne, hogy van benne kihívás, de reális szinten. Ha túl könnyűnek érzem, feljebb teszem a nehézséget játék közben, ha szeretném.

    Far cry 5: Szintén próbáltam egyszer, egy benzinkútnál még a legelején vért izzadtam, később eladtam, mert könnyű szinten is vállalhatatlanul nehéz volt számomra. Mindezt úgy, hogy élőtte egy résszel se játszottam, pedig felültem a hype vonatnak, tetszett a játék atmoszférája. Pedig általában normál/hard szinten játszok másodjára mindent, aminek a storyja már elsőre is megfogott.

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák