Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hombre[EU]

    veterán

    válasz Neurotoxin #13 üzenetére

    Ezekhez türelem, precizitás (skill) és egy jó adag...hívjuk megfigyelōképességnek szükséges ahhoz,hogy jó lehess. Ha ezek nincsenek meg, csak szenvedés az egész.
    Amiket említettel (Ubi openworldök) azok a mainstreamhez szólnak

    Life, Uh, Finds A Way

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Neurotoxin #13 üzenetére

    Hétvégén nekem is volt egy ilyen rész. Mérgelődtem egy sort, lemostam a kocsit és utána harmadik próbálkozásra meglett. Annyira nem volt vészes eddig a játék, mint a Sekiro vagy a Nioh némelyik bossa. Ott szabályosan kiabáltam a monitorral :W
    Mondjuk más, nem soulslike játékoknál inkább maradok a normálnál. Egy X-Com rendszerű játéknál például ki van zárva, hogy bárkit elveszítsek. Addig töltöm vissza amíg nincs meg a helyes taktika. Ironman mód ki van zárva.

    AC: az a baj, hogy a sztori engem régóta nem tud érdekelni a sorozatban, de felfedezni szeretek. Csak itt már kijött az, hogy sokszor bizony megúszósra vették a figurát, és ismétlődnek a helyszínek. Legalább 5 ugyanolyan tábort takarítottam ki és még csak a térkép felénél tartok. És legjobban egy 10 perces küklopsz harcot élveztem, aminek a végén persze sikerült meghalnom :DDD Pedig már félig levertem az életét (a történethez hozzátartozik, hogy nyolc szinttel volt fölöttem a küldetés).

    FC5: nem rémlik, hogy annyira nehéz lett volna, mondjuk én 90%-ban lopakodva játszottam. Kicsit lassabb a játék, de jól megtervezve, felderítve a környéket egész táborokat ki lehet takarítani anélkül, hogy bárki is észrevenne. Mondjuk ahol ez nem működött ott tényleg vért lehetett izzadni, mikor az egyik tesó bunkeréből menekültem kicsit hullott a hajam a végére.

  • válasz Neurotoxin #13 üzenetére

    Én is így vagyok vele, csak PC-n kb. 50 órát játszottam a Dark Souls 3-mal, de egy ponton inkább fogtam és letöröltem az egészet...időpocsékolás az egész. Amúgy a 3 Dark Souls közül szerintem még a 3 a legkönnyebb és legjobb, de én azt mondtam nem szívok vele tovább, mert az, hogy órákon keresztül szivat a játék és már odakint besötétedett, de nem vagy alig haladtam előre vele, inkább fárasztó dolog mint élvezetes. :((( Mondjuk a TheVR végigjátszása a mai napig a kedvencem, igazából ott találkoztam először a játékkal és utána vettem meg. De számomra ez tipikusan olyan játék, amit streamen vagy videón nézni élvezetesebb, mint játszani.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák