Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Sennalacy #46 üzenetére

    No igen, a páncél :DD
    Egyelőre úgy nézem ott tartunk, hogy vagy a páncél van jól megcsinálva, és a figura mozgása darabos, vagy a mozgás van jól megcsinálva de a páncél latexruhaként viselkedik... én is szívesen látnék már egy olyat, ahol mindkettő jó, és a játék többi grafikai eleme sem gáz...
    Mindez persze megspékelve eredeti ötletekkel meg kellő sztorival meg akcióval...olcsón...
    egyelőre ez a "toronyóra lánccal nem kéne?"-kategória

    Ha azt nézzük, hogy a Jurassic Park 17 éves film(1993), elvileg már ott kéne tartani, hogy azt a látványt(pl. T-Rex) realtime kellene tudni előállítani otthoni gépen... de még a közelében sem vagyunk... tán azért, mert nem jön be annyi lé a játékeladásokból, hogy megérje.

    Visszatérve a Gothic 3-ra, én nemrég futottam bele vmelyik gamermagazin mellékletén, és hiába tudom, hogy a sztori meg a zene istencsászár, ha sírógörcsöt kapok a grafika, az irányítás meg a bughegyek miatt...És ezt az Oblivion ellen indították! :F

    Például nagyon tudnék kedvelni egy játékot, de még akár egész estés filmet is kb olyan grafikával, mint amilyen az Assassin's Creed Lineage ...és még vívás is van benne !!! :R

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák