Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Ari18 #39 üzenetére

    No igen, az első résszel nekem is megvolt a magam baja, de ezzel együtt is többre tartom, mint sok más agyonhype-olt csúcsjátékot(pl. Bayonetta, Avatar, WoW... igaz a legutolsót csak mert rühellem az offline tartalom nélküli játékokat)
    A dögunalom meg igaz pl. a Prince of Persiához képest, de én pl az Obliviont alkalmasint jobban tudom unni, pedig az is de nagy kedvencem volt(úgy egy évig...)
    Sokkal jobban bosszantanak az idegesítő megoldások pl kihallgatásra, elbújásra(tényleg senkinek nem tűnik fel, hogy csak egy szerzetes van állig fegyverben??? :W )

    Sajna a középkori Közel-Kelet jobban érdekel, mint a reneszánsz Itália(vagy Itália úgy általában), szóval így jártam - ennek ellenére én is nagyon várom a 2. részt

    @ (#37) Sennalacy: és érdekes módon pl. Morrigan sokkal jobban néz ki a játékban, mint a videón(ellentétben pl. Stennel és Lelianával)

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák