Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz orion1025 #45 üzenetére

    Nekem sem volt bajom a második résszel, de ha már Borderlands, azért a Borderlands 2 jóval többet újított az első részhez képest, mint a Bioshock 2 :)
    Ken Levine nem is akart második részt készíteni, nem lett volna túl nagy kihívás az Irrational-nek.

    Ja Dishonored elég jól gyúrta össze a más sikerjátékokban látott dolgokat.
    Olyannyira, hogy az új Thief (ugye a Thief-sorozat volt az egyik ihletadó) már elég komoly Dishonored-beütéssel készül az első képek alapján...

  • BandiHUN

    veterán

    válasz orion1025 #45 üzenetére

    A Border 2 azért sokkal több,mint az első...és egyébként talán az egyszem olyan játék,ami hossú,és nem azért mert unalmas.Hatalmas terepek,amik nem csak azért nagyok,mert sok a sivatag vagy ilyesmi...hanem tényleg nem tud az ember,csak másodperceket menni autóval,hogy ne fusson bele valami helybe,ahol élet van,irtó messze ellátni,komplex helyek,sokszor olyan építmények,stb. látszanak csak akár az ember felett,pl.autópálya leszakadt darabjára épült kisváros,ami csak úgy "van",más játékokban ekkora egy PÁLYASZAKASZ,és persze be is járhatóak...szóval a Border pont nagy terepet hoz,szép grafikával,és például nálam a Border 2 úgy megy,hogy 2x annyi FPS-em van fullon,mint az 1,pedig a terep sokkal komplexebb,több az ellenfél,nagyobb a látóhatár.jaés az első teljes dupla végigjátszás(nehezítet extra mód az első után bónusz) laza 200 óra! jelenleg,az 5 karakterből 1-el...és még egy csomó,olyan 100+ mellékküldetés kész sincs...és változatos lett,tényleg,sok az élet,remek a hangulat,sok az akció,kellően nehéz is.Hát,az 1-be beleettem 800! órát...a 2-be is lesz minimum ennyi.A Bioshockok ehhez képest...az első 2 megvan.No commen inkább,az Infinite-től is csak annyit várok,hogy karácsonykor majd utánam vágják 4.99€-ért a Steamen,majd akkor megveszem.Bár a Bioshock 2-ért megmondom őszintén próba után annyit is sajnáltam...csak NÉV.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz orion1025 #47 üzenetére

    Teljesen más lesz a játékmenet is, és a sztoriban sem lesz semmilyen kapcsolódási pont a Bioshockhoz.
    Arra sem vennék mérget, hogy egy univerzumban játszódik a kettő (csak más időben).
    Ha tényleg az lesz amit Levine 2 éve ígért, akkor nem lesz olyan sokféle "plazmid" (vagy hívják akárhogy ebben a játékban), tonik, fegyver és upgrade stb.
    Pont azért, mert nagyon sokan a Bioshockban is csak az electro bolt + wrench kombót nyomatták, és simán végig lehetett nyomni a játékot úgy is.
    Kevesebb képesség/fegyver lesz, de a játék rá fog kényszeríteni ezek használatára, ami szerintem jó.
    Én sem szeretem a túl nagy szabadságot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák