Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DeFranco #117 üzenetére

    Az üzenet az, hogy szerintem ha a Microsoft tehetné, legszívesebben eltüntetné a régi vezérlőpultot és teljesen az új, manapság "trendi" grafikus felületre váltana, ahol kevesebb információ illetve paraméter jelenik meg minél jobban széthúzva, nagyobb felületen. Ez rossz.

    egyébként az esetek jó részében ott van a gépházas egyszerűsített rovat oldalsávjában vagy az alján az ugrólink a vezérlőpultos, advanced beállításokhoz, ami lehet egy jó irány.

    Szerencsére még ott van, de mint mondtam ki tudja meddig. Míg valamelyik okos ki nem találja, hogy nem kellenek a usernek a plusz beállítások, vegyük ki azokat az opciókat. Egyébként halkan megjegyzem, hogy szerintem hülye helyen vannak ill. sosem tudom, hogy melyikkel mit nyitok meg pontosan, de az csak magán véleményem.

    Én például mindig ezért szerettem a Windowst egyébként pl. a MacOS-szel szemben, mert annyi ilyen paraméterezhető tool illetve panel elérhető a beépített grafikus felületen belül, hogy sok apróságot be tudsz azon keresztül állítani illetve részletes információkat megjeleníteni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák