Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz bitpork #15 üzenetére

    Ez mindig is így volt, hogy aki a japán autókat kedveli, az a többit fikázza és fordítva. Én sosem mondtam egyik autóra sem, hogy szar, mert ami jó, az jó, ha másnak tetszik akár egy embernek is, eleve nem lehet szar, akár a jó zene. Igazából ma már egyik gyár sem különbözik a másiktól, (pláne, hogy az utóbbi jónéhány évben a német autógyárak szinte egy kézbe kerültek, nincs különbség Skoda, Audi és VW között, ugyanazzal pakolják tele, csak más az elején a jel. Most már nagyjából Japánban is ez a helyzet).
    Régen viszont amikor még autó volt az autó valóban a Japán autókkal volt a legkevesebb gond. (Most tekintsünk el attól a ténytől, hogy Japánnak nincs saját vastermelése, ezért Oroszországból veszik/vették a fos minőségű alapanyagot, ezért rozsdál minden '90-es évek beli japán autó)
    De ami tény, az tény. Egy korai Honda Civic motorja gyakorlatilag megölhetetlen, nekem a 91-es Subaru Legacy-m a világból kivitt, a régebbi Toyoták szintén remek alkotások voltak.Én eleve olyan emberke vagyok, aki a régi Japán dizájnt szereti, sokkal szebbnek látok egy '90-es Japán autót, mint a mostaniakat.

    Mondjuk a 2JZ motorokat pl meg sem említem már, vagy az olyan remekműveket, mint az RX7, az Impreza, a Skyline és társaik...

    Az, hogy ez a cikk miről szól, az annyi. hogy legalább majd lesz mit feltörni a CIA-nek :D

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák