Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Anno nagyon be akartam jutni a closed beta tesztelésre, de mire kaptam meghívót már nem volt rá időm. A megjelenés után a trial-t próbáltam ki és valahogy elég hamar nyilvánvaló lett, hogy nem fogok rá előfizetni, egyáltalán nem éreztem benne a Star Wars hangulatot. Anno az SW Galaxies (béke poraira), na az tényleg Star Wars volt.

    Később amikor free-to-play modellre váltott, ismét kipróbáltam, de próbáltam nem Star Wars rajongóként nézni. Meglepően jó élmény volt, eljutottam addig a szintig (lvl 10 vagy 20 nem emlékszem már), ahol kiírta, hogy innentől ha nem fizetek, akkor ilyen és olyan korlátozásokkal játszhatok tovább, de azért annyira nem győzött meg a játék, hogy a kissé megbonyolított előfizetői/prémium/tökömtudja rendszert megpróbáljam megérteni és inkább töröltem.

    Csak azt nem értem, hogy miért kellett ennyire elrontani a grafika stílusát. A Kotor-féle megjelenítéssel nem tudom mi volt a baj, hogy kukázni kellett és helyette rajzfilm lett. Mintha már akkor tudták volna, hogy a Disney-hez fognak kerülni az SW jogok.

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz elithun #3 üzenetére

    Én meg csak bámultam, hogy van háromfajta játékos státusz az ingyenest is beleértve, lehet vásárolni pénzért dolgokat, lehet előfizetni, lehet cartel zsetonnal költeni és így amikor elkezdem kibontogatni, hogy melyik fizetési megoldás lenne az ideális nekem (ingyenes fiókkal szinte nulla közösségi dolgot művelhetsz a táblázat szerint), akkor egyszerűen meguntam, bezártam és gondoltam majd előveszem később a kérdést újra, aminek az lett a vége, hogy 7 hónapig hozzá sem nyúltam és végül inkább töröltem a játékot. Nem volt elég vonzó hozzá, hogy meg akarjam érteni a működését.

Új hozzászólás Aktív témák