Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Anno nagyon be akartam jutni a closed beta tesztelésre, de mire kaptam meghívót már nem volt rá időm. A megjelenés után a trial-t próbáltam ki és valahogy elég hamar nyilvánvaló lett, hogy nem fogok rá előfizetni, egyáltalán nem éreztem benne a Star Wars hangulatot. Anno az SW Galaxies (béke poraira), na az tényleg Star Wars volt.

    Később amikor free-to-play modellre váltott, ismét kipróbáltam, de próbáltam nem Star Wars rajongóként nézni. Meglepően jó élmény volt, eljutottam addig a szintig (lvl 10 vagy 20 nem emlékszem már), ahol kiírta, hogy innentől ha nem fizetek, akkor ilyen és olyan korlátozásokkal játszhatok tovább, de azért annyira nem győzött meg a játék, hogy a kissé megbonyolított előfizetői/prémium/tökömtudja rendszert megpróbáljam megérteni és inkább töröltem.

    Csak azt nem értem, hogy miért kellett ennyire elrontani a grafika stílusát. A Kotor-féle megjelenítéssel nem tudom mi volt a baj, hogy kukázni kellett és helyette rajzfilm lett. Mintha már akkor tudták volna, hogy a Disney-hez fognak kerülni az SW jogok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák