Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Ricardo #45 üzenetére

    Nem gondolnám, hogy irreális elvárásom lenne, NFC fizetés, önállóan, a többi nem érdekel. Kinőttem már ezekből a "parasztvakítós" butaságokból. A pulzus mérés kb. mint egy véletlenszám generátor. MiBand2 esetében egy edzésen 180-190 körüli pulzusokat mért a kb. 115-120-ra. Máskor 40-et. Szerencsére egészséges vagyok, teljesen felesleges ezeket méregetni, pl. véroxigén szintet. Minek? Tudom, nem orvostechnikai eszköz. Így viszont nincs értelme számomra ezeknek a képességeknek, eleve pontatlan. Lépésszám, számomra totál felesleges, nem kilométerre fizetnek. Oké, aki fut, neki talán van értelme. Bár szerintem a távolság fontosabb, mint a lépésszám. Stressz-szint: érzem én pontosan, mikor nyomták fel az agyam. Értesítések, nekem nem szükséges, engem zavar, túl sokat kapnék munka miatt, de ez hasznos a többség számára. Számomra egy tulajdonság érdekes, az NFC. Nekem egyébként egy klasszikus férfi óra kellene, ami képes NFC fizetésre, ennyi. Ha ilyet tudtok javasolni, megköszönöm. :R

  • match123

    tag

    válasz Ricardo #43 üzenetére

    Akkor vegyuk sorra.

    A pulzusmerest illetve az alvast mar irtuk tobben hogy semmire nem jo.

    A lepesszamlalo ugyan annyit er mintha a telo a zsebedben van. Persze lehet jonni azzal hogy de ha nem tudod magaddal vinni a telefont. Igen, ha valaki egy szal tangaban akar futni es nincs karpanros telefontartoja, akkor jo, cserebe a tavolsahot saccolja (csak mondjuk 7 km-en 1 km-t teved plusz minusz), es bukod az utvonal visszanezest.

    Notification-ok, mint mondtam csomoszor zizeg a karodon, de nincs semmi. Ha megis jon valami, es meg akarod nezni az oran, mire kitapicskolod mar reg megnezted telon.

    Uzenetek(email, sms, facebook stb):
    Ekezet nincs, ahelyett negyzetek vannak. Nekem nem lenne gond, ekezet nelkul irok telefonon, viszont rendszerint nem a sajat iromanyaimat kuldik nekem, es sokan irnak ekezettel.
    Nem mintha kenyelmes lenne ekkora kijelzon olvasni, ezert rovidit is. Magyarul a "koszonom megkaptam az uzeneted, de elfelejtetted hozzavagni a csatolmanyt" uzenetbol.annyit fogsz latni, hogy "koszonom, megkaptam.az uzenetet...".
    De mire ezt vegigscrollozza neked es az utcan setalva olvasod tuti nekimesz egy villanyoszlopnak.

    Hivasfogadas: headsettel nem lenne rossz, de olyan prima az erintopanel rajta hogy amig probalod huzigalni, lutri hogy felveszed vagy kinyomod.

    Zenevezerles: a fenti erintopanel erzeketlensege, illetve a kijelzo merete miatt inkabb vegighallgatod az aktualis szamot mint hogy ezzel probald tovabbnyomni. A hangerovezerles plane eselytelen.

    Van meg mas funkcioja amit kifelejtettem?

  • match123

    tag

    válasz Ricardo #48 üzenetére

    Bocs, elfelejtettem odairni hogy amit irok az kb fel evvel ezelotti szoftver, kb azota porosodik a polcon. Azota lehet szoftveresen javitottak a kijelzo erzekenysegen illetve a notification-on is.
    A lepesszamlalorol meg en is azt irtam hogy normalisan mukodik, csak tavolsagot nem tud telefon nelkul rendesen merni.

    A kijelzo meretevel se lenne gond, csak az erzekenysegevel.

    Amugy valoban nem az en eszkozom. Utanajaras nelkul remeltem hogy legalabb annyit ra lehet haxxolni lehet ra, hogy telefonon keresztul egy http requestet toljon, es akkor tudnam vele kapcsolgatni itthon a lampakat. Na akkor szeretnem minden hibaja ellenere (az nfc meg mindig erdekelne, de abbol ugyse kapunk).

Új hozzászólás Aktív témák