Új hozzászólás Aktív témák

  • match123

    tag

    válasz Ricardo #43 üzenetére

    Akkor vegyuk sorra.

    A pulzusmerest illetve az alvast mar irtuk tobben hogy semmire nem jo.

    A lepesszamlalo ugyan annyit er mintha a telo a zsebedben van. Persze lehet jonni azzal hogy de ha nem tudod magaddal vinni a telefont. Igen, ha valaki egy szal tangaban akar futni es nincs karpanros telefontartoja, akkor jo, cserebe a tavolsahot saccolja (csak mondjuk 7 km-en 1 km-t teved plusz minusz), es bukod az utvonal visszanezest.

    Notification-ok, mint mondtam csomoszor zizeg a karodon, de nincs semmi. Ha megis jon valami, es meg akarod nezni az oran, mire kitapicskolod mar reg megnezted telon.

    Uzenetek(email, sms, facebook stb):
    Ekezet nincs, ahelyett negyzetek vannak. Nekem nem lenne gond, ekezet nelkul irok telefonon, viszont rendszerint nem a sajat iromanyaimat kuldik nekem, es sokan irnak ekezettel.
    Nem mintha kenyelmes lenne ekkora kijelzon olvasni, ezert rovidit is. Magyarul a "koszonom megkaptam az uzeneted, de elfelejtetted hozzavagni a csatolmanyt" uzenetbol.annyit fogsz latni, hogy "koszonom, megkaptam.az uzenetet...".
    De mire ezt vegigscrollozza neked es az utcan setalva olvasod tuti nekimesz egy villanyoszlopnak.

    Hivasfogadas: headsettel nem lenne rossz, de olyan prima az erintopanel rajta hogy amig probalod huzigalni, lutri hogy felveszed vagy kinyomod.

    Zenevezerles: a fenti erintopanel erzeketlensege, illetve a kijelzo merete miatt inkabb vegighallgatod az aktualis szamot mint hogy ezzel probald tovabbnyomni. A hangerovezerles plane eselytelen.

    Van meg mas funkcioja amit kifelejtettem?

Új hozzászólás Aktív témák