Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • match123

    tag

    Mi band 4. A pulzusmeres olyan pontos hogy egyszerubb ha megsaccolod magadnak. Ha kicsit csalsz es a mellkasodra teszed a kezed akkor 10bol 11x pontosabb leszel. Gondolom egy hasonlo pontossagu veroxigenszint mero elengedhetetlen.

    A lepesszamlalo kb annyit tud mint a telefon magatol is mer a zsebedben, semmivel sem jobb.

    Az alvasmonitorozast sztem ugy meri, hogy nagyjabol megtippeli hogy most mar annyi az ido hogy biztos alszol, akkor a statisztika alapjan most vagy rem fazisban. Nekem sikerult akkor is bemondania amikor ebren voltam csak keveset mozogtam es ejszaka volt.

    A szoftver szinten meger egy miset. Egy csomo fals notfificationt dobal, ami leginkabb idegesito mint hasznos. Plusz azon kivul hogy a ritka ronda oralapokat cserelgeted, semmi pluszt nem tudsz ratenni (nem kell nekem telepitheto app, megirom en magamnak, csak adjanak ra eselyt.)

    Tehat ha kikapcsolod az ertesiteseket, nem veszed figyelembe a mereseit, akkor lesz egy nagyon ronda kaprereced amin nezegetheted az idot, kb ennyire jo. Cserebe olcso tehat csak kiprobalasbol sokan megveszik (en is ezert vettem....pillanatnyilag jo otletnek tunt).

    Az NFC-vel mondjuk mar lehet az idonezegetes mellet lehetne egy hasznos funkcioja is.

    [ Szerkesztve ]

  • match123

    tag

    válasz *Mukeey* #38 üzenetére

    Az hogy ez 2 percenkent 70 es 180 kozott mer felvaltva az meg consumer kategorianak sem mondhato. Ha csak kozelitene is a valosagot mar reg nem elnek :)

  • match123

    tag

    válasz Ricardo #43 üzenetére

    Akkor vegyuk sorra.

    A pulzusmerest illetve az alvast mar irtuk tobben hogy semmire nem jo.

    A lepesszamlalo ugyan annyit er mintha a telo a zsebedben van. Persze lehet jonni azzal hogy de ha nem tudod magaddal vinni a telefont. Igen, ha valaki egy szal tangaban akar futni es nincs karpanros telefontartoja, akkor jo, cserebe a tavolsahot saccolja (csak mondjuk 7 km-en 1 km-t teved plusz minusz), es bukod az utvonal visszanezest.

    Notification-ok, mint mondtam csomoszor zizeg a karodon, de nincs semmi. Ha megis jon valami, es meg akarod nezni az oran, mire kitapicskolod mar reg megnezted telon.

    Uzenetek(email, sms, facebook stb):
    Ekezet nincs, ahelyett negyzetek vannak. Nekem nem lenne gond, ekezet nelkul irok telefonon, viszont rendszerint nem a sajat iromanyaimat kuldik nekem, es sokan irnak ekezettel.
    Nem mintha kenyelmes lenne ekkora kijelzon olvasni, ezert rovidit is. Magyarul a "koszonom megkaptam az uzeneted, de elfelejtetted hozzavagni a csatolmanyt" uzenetbol.annyit fogsz latni, hogy "koszonom, megkaptam.az uzenetet...".
    De mire ezt vegigscrollozza neked es az utcan setalva olvasod tuti nekimesz egy villanyoszlopnak.

    Hivasfogadas: headsettel nem lenne rossz, de olyan prima az erintopanel rajta hogy amig probalod huzigalni, lutri hogy felveszed vagy kinyomod.

    Zenevezerles: a fenti erintopanel erzeketlensege, illetve a kijelzo merete miatt inkabb vegighallgatod az aktualis szamot mint hogy ezzel probald tovabbnyomni. A hangerovezerles plane eselytelen.

    Van meg mas funkcioja amit kifelejtettem?

  • match123

    tag

    válasz Ricardo #48 üzenetére

    Bocs, elfelejtettem odairni hogy amit irok az kb fel evvel ezelotti szoftver, kb azota porosodik a polcon. Azota lehet szoftveresen javitottak a kijelzo erzekenysegen illetve a notification-on is.
    A lepesszamlalorol meg en is azt irtam hogy normalisan mukodik, csak tavolsagot nem tud telefon nelkul rendesen merni.

    A kijelzo meretevel se lenne gond, csak az erzekenysegevel.

    Amugy valoban nem az en eszkozom. Utanajaras nelkul remeltem hogy legalabb annyit ra lehet haxxolni lehet ra, hogy telefonon keresztul egy http requestet toljon, es akkor tudnam vele kapcsolgatni itthon a lampakat. Na akkor szeretnem minden hibaja ellenere (az nfc meg mindig erdekelne, de abbol ugyse kapunk).

Új hozzászólás Aktív témák