Új hozzászólás Aktív témák

  • match123

    tag

    Mi band 4. A pulzusmeres olyan pontos hogy egyszerubb ha megsaccolod magadnak. Ha kicsit csalsz es a mellkasodra teszed a kezed akkor 10bol 11x pontosabb leszel. Gondolom egy hasonlo pontossagu veroxigenszint mero elengedhetetlen.

    A lepesszamlalo kb annyit tud mint a telefon magatol is mer a zsebedben, semmivel sem jobb.

    Az alvasmonitorozast sztem ugy meri, hogy nagyjabol megtippeli hogy most mar annyi az ido hogy biztos alszol, akkor a statisztika alapjan most vagy rem fazisban. Nekem sikerult akkor is bemondania amikor ebren voltam csak keveset mozogtam es ejszaka volt.

    A szoftver szinten meger egy miset. Egy csomo fals notfificationt dobal, ami leginkabb idegesito mint hasznos. Plusz azon kivul hogy a ritka ronda oralapokat cserelgeted, semmi pluszt nem tudsz ratenni (nem kell nekem telepitheto app, megirom en magamnak, csak adjanak ra eselyt.)

    Tehat ha kikapcsolod az ertesiteseket, nem veszed figyelembe a mereseit, akkor lesz egy nagyon ronda kaprereced amin nezegetheted az idot, kb ennyire jo. Cserebe olcso tehat csak kiprobalasbol sokan megveszik (en is ezert vettem....pillanatnyilag jo otletnek tunt).

    Az NFC-vel mondjuk mar lehet az idonezegetes mellet lehetne egy hasznos funkcioja is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák