Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz match123 #35 üzenetére

    Végre nem csak én vagyok ennyire negatív véleménnyel ezekről az okos karkötőkről. Volt miband2-m, de szerintem csak egy kis szilikon kindertojás. Az összes funkciója haszontalan volt számomra, mint kiderült. Ahogyan írtad, jó ötletnek tűnt megvenni. Nem panaszkodok, pont ugyan annyiért adtam el, mint amennyiért vettem. Iszonyat pontatlan volt, minden tekintetben, ráadásul a MiFit app egy bughalmaz volt akkoriban, úgy merült tőle a telefon, mint a nyeletlen fejsze...

    Viszont, egy MiBand5-re be fogok nevezni, ha nálunk is használható lesz NFC-s fizetésre. Az összes funkciója érdektelen számomra, kizárólag ez lenne hasznos számomra. Bár, ahogyan más korábban említették más fórumban, ne is álmodjak arról, hogy telefon nélkül alkalmas lesz NFC-s fizetésre (szóval a telefont nem hagyhatom otthon, a karperec nem elég a fizetésre). Én azért még bízok benne, hogy ez nem így lesz. Ha tényleg ez a helyezt, akkor érdektelenné válik számomra, mivel a telefonom is NFC képes, szóval így tök felesleges lenne. Ha már vinni kell a telefont, akkor minek a karkötő...

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Ricardo #45 üzenetére

    Nem gondolnám, hogy irreális elvárásom lenne, NFC fizetés, önállóan, a többi nem érdekel. Kinőttem már ezekből a "parasztvakítós" butaságokból. A pulzus mérés kb. mint egy véletlenszám generátor. MiBand2 esetében egy edzésen 180-190 körüli pulzusokat mért a kb. 115-120-ra. Máskor 40-et. Szerencsére egészséges vagyok, teljesen felesleges ezeket méregetni, pl. véroxigén szintet. Minek? Tudom, nem orvostechnikai eszköz. Így viszont nincs értelme számomra ezeknek a képességeknek, eleve pontatlan. Lépésszám, számomra totál felesleges, nem kilométerre fizetnek. Oké, aki fut, neki talán van értelme. Bár szerintem a távolság fontosabb, mint a lépésszám. Stressz-szint: érzem én pontosan, mikor nyomták fel az agyam. Értesítések, nekem nem szükséges, engem zavar, túl sokat kapnék munka miatt, de ez hasznos a többség számára. Számomra egy tulajdonság érdekes, az NFC. Nekem egyébként egy klasszikus férfi óra kellene, ami képes NFC fizetésre, ennyi. Ha ilyet tudtok javasolni, megköszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák