Új hozzászólás Aktív témák

  • PJónás

    csendes tag

    Lehet, h tévedek, de szerintem az elégedetlenkedőknek az a bajuk, h ez a tömeg gyártásban szereplő egyik legdrágább ..hanem a legdrágább készülék a világon. És valahogy úgy van az ember az ilyen kategóriás készülékkel, h szeretné ha a tulajdonságaival elkápráztatná és nem csak megugorná a lécet...az hogy erősebb lett a hardware az OK..de ez a minden napokban mit jelent???Eddig mire nem volt elég az i5?? Kíváncsi lennék, h melyik 5 ös ájfon tulajt sikerül itt kelet Európában(ahol számít az ár/érték arány) rávenni, h váltson 5s re.. de továbbmegyek azt sem hiszem, h 4 vagy 4s tulajok az 5s fogják választani...Én biztos nem tenném.
    Az ujjlenyomat olvasó biztos jó dolog...valakinek!

    Szerintem az Apple abban a nehéz helyzetben van mint a jó tanuló az iskolában....ha ötöst kap az a megszokott és elvárt tőle.....csak arra kapják fel a tanárok/szülök a fejüket ha csillagos ötöst szerez vagy esetleg sok extra feladatot végez el....és szerintem ez most IS hiányzott az Applenél...
    De a történelem már sokszor bebizonyította ezt, h ezt a magas szintet nem lehet a végtelenségig tartani...
    Amúgy nagyon korrekt készülék....de ahogy itt mondják nem kapja el az embert a "Must have!!" érzés..

Új hozzászólás Aktív témák