Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNake^

    tag

    Szép lett, de pont hogy a 12 mini és 12 Pro Max csak novembertől lesz elérhető, egy kicsit meredek. Szerintem a mostani bejelentés két legfontosabb eszköze (current get legolcsóbb iPhone (SE nem számít a tavalyi SoC-al), és a legjobb kamerával rendelkező iPhone.

    Ha nem volnék csóró a 12 Pro Maxra beruháznék, azt majd 3 év távlatából még mindig olyan 150-200 ezerért megszabadulnék tőle. A mérete kicsit nagy, de az egyetlen amit tényleg a jó kamerákkal szereltek.

    Az olcsóbb iPhone-oknál megértem a panaszt a töltők hiányára, de a nagy iPhoneoknál nem. Azért legalább egy 256GB-os Pro Max kell, ha már csúcs iPhone-t vesz valaki. (a 4K60FPS eszi a tárhelyet rendesen) Az haveri alapon is $1199. Amilyen marha sokba kerülnek ezeken a telefonokon a törött hátlapok/képernyők, butaság nem Apple Care+-al venni a telefont. Ismét $199. Nekem ne mondja senki, hogy akinek van $1398 telefonra, annak nincs még $49 a zsebében egy 30W-os töltőfejre.De megismétlem, a normál iPhone-ok árát megtartani annak ellenére, hogy kevesebb tartozékkal jönnek nagyon nem cool.

    [ Szerkesztve ]

    Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

Új hozzászólás Aktív témák