Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz aujjobba #101 üzenetére

    Szintén zenész. Egészen pontosan én még egy S0-val kezdtem, amikor megjelent, abban 2 év alatt rottyra ment az akksi (felpúposodott és lenyomta magáról a kijelzőt), ekkor csereprogramban cserélték S1-re, a mai napig azt használom. Lassúnak már valóban elég lassú (illetve mindig is az volt), néha meg is hülyül, és hamar lemerül... Én is töprengek, hogy érdemes-e cserélnem.
    Az EKG+SpO2 hasznos lehet, a többi funkció annyira nem hoz lázba, mert van mellette egy 68 ezer forintos Suunto Ambit3-mam barometrikus magasságméréssel meg mellkaspántos pulzusméréssel, ami "okosórának" használhatatlan [igazából annyit tudna, hogy küldi az értesítéseket, de az sem működik rendesen :)], viszont GPS-es sportórának meg verhetetlen.
    Egyelőre arra hajlok, hogy akkor cserélek majd, ha a mostani S1 teljesen meghal, amire használom arra teljesen jó még (macbook unlock, apple pay, értesítések).

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák