Új hozzászólás Aktív témák

  • Carline

    őstag

    Amazfit Verge Lite órát cseréltem le GTR 2e-re.
    A rezgés sokkal gyengébb az új készüléken, alig érezni.
    Egyelőre Zepp alkalmazást használom (Notify-t megvettem régebben de már annyi minden állítható rajta hogy kaotikusnak érzem és inkább az alappal használom) ami a Verge-n üzenet érkezése esetén rezgett is és a kijelzőre is kirakta az üzenetet, amit így egyből meg tudtam nézni fontos-e vagy halasztható. Itt csak rezeg (nagyon gyengén) és nyomogatni kell a gombokat hogy az üzenetekhez jussak. Nem találok rá opciót hogy mutassa is egyből az üziket. Lehet egyáltalán?
    Notify-vel használja valaki? Ott esetleg van erre funkció?
    Hívásnál névjegyzékben nem szereplő hívás esetén a számot, névjegyzékben szereplő kontakt esetén a nevét kijelzi rendben. Bár apró betűvel ill. számokkal, valamint hívófotóhoz kitesz (fölöslegesen) egy olyan üres fantomképszerűt, amivel csak a helyet foglalja. Lehetne helyette nagyobb beűméret.
    Valamint azt hiányolom még, hogy a gombbal nem lehet a kijelzőt kikapcsolni. Este ha nincs AOD bekapcsolva és ránéznék hogy mennyi az idő, a beállított időtartamig világít a kijelző. Eddig a Verge-n a gombbal bekapcsoltam majd fél mp múlva ki is tudtam kapcsolni a kijelzőt, nem sütötte ki a szemem... :)

    ˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Új hozzászólás Aktív témák