Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz Ezekiell #182 üzenetére

    Konkrétan tiltanám. Ráadásul több dolog miatt is sokaknak az anyjuk jut az eszébe a káosz kapcsán amit kavarnak.
    Nem tudom, persze számokat és adatokat kéne látni, de kijön vmi ott jan1, b20al mire kijön az 03.01 kb. eddigre bejelentettek 4 másik vasat is, ami szerintem akadályozza kissé az eladási számokat is, mert elfog az érzés, hogy igen jó ez ami most kijött, de a másik jobban bejön, kibírok pár hónapot még amíg az megjön. És a ciklus kezdődik előlről.
    Másodszor pedig pont ez ami miatt sokan dzsunka gyártóként hivatkoznak rájuk, mert kavarják a szalámit ezen a téren.
    A zöldek is biztos szeretik őket a nyersanyag pazarlásért, mikor kijön vmi aztán megint az a valami 2 alkatrészt kicserélve. (sajnos ez sok gyártóra igaz)
    A gyártó régen szimpatikus volt, de mára sok dolog nem tetszik sem a szemléletben sem a marketingben amit képviselnek. Évi 5 szemetet elég lenne minden gyártónak a piacra dobni, persze szerintem. Így is hatalmas a választék.

    Thom:
    A 90es frissítés nélkül szerintem el tudnék lenni, nem a mobilomban élek. Az ois sem tudom mekkora hátrány, kéne 2 vas a kezemve, egyik ilyen a másik meg olyan és tesztelgetni őket. Viszont ha ezek belemennek, lenne vezeték nélküli töltés meg mondjuk ip védettség és mindenféle akkor mi10 lenne a neve ennek is. A xiaomi felfelé akart menni a topba mindig, azért is volt jó a minőség, legalábbis a közvetlen konkurenseinél jobb, ez jellemzi a felfelé tartó gyártókat. Amikor felér, no akkor szokott kezdődni a silányítás a nagyobb haszon miatt, amíg tart a népszerűség. Mint a német autóipar pl. Most azt hiszik, felértek. A huawei kiütve, és a számok mellettük szólnak sok piacon. Nézzünk is rá az árra.... A piac most fog dönteni, felértek e, vagy csak az ár érték arány vitte őket előre? Elválik. Viszont ha a huawei a gondok ellenére nem akar ejteni az áron, vajon mit várjunk ezektől?

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák