Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    Kicsit nekem ez egy Advanced Warfare 2, vagy egy AW + Titanfall keverék.. De ettől még nem rossz, hangulatos kis trailer. :) Viszont hiányolom belőle a visszautalást a második részre, a BO II trailere pont ezért tetszett, ott volt az öreg Mason.. Nem látom még hogy hol a kapocs a két rész között, mi van Alex Mason -nel..
    Na majd kiderül. :)

    Csak jöjjön last gen -re is.

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • KaitouP

    veterán

    válasz scope2007 #62 üzenetére

    CoD 2 ma már nem állna meg a helyét, sokkalta lassabb volt ott a játékmenet, a népnek meg ma a pörgős, darálós cucc kell. II. Vh -s témát meg ilyen pörögős játékmenettel nem lehet csinálni, hülyén nézne ki.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • KaitouP

    veterán

    válasz Gergosz2 #65 üzenetére

    Egész egyszerűen azért nem, mert nincs igény rá. Arra van ma igény hogy 40+ fegyverrel, 24 killstreak -el a legmodernebb kütyükkel a leggyorsabb módon a lehető legtöbb player -t puffantsd le, akár trollkodó módon késsel és riot shield -el rohangálva, akár valamelyik sarokból thermal sight -os LMG -vel, vagy valami baromi gyors SMG -vel darálva, körbe körbe rohangálva.

    Értem én azokat is, akik örülnének egy II VH -s CoD -nak, többek között én is, a CoD 2 -vel kezdtem annak idején, több mint 1000 órát öltem bele (CoD 2 -s berkekben ez nem feltétlen sok), szerettem is, de az már a múlt, a játékok (vagy az igények?) megváltoztak, ma pedig a modern téma, robotok, stb. a divat. Nem véletlen nem nyúlnak vissza (egyenlőre) a múlt háborúihoz, nem azért mert nem szívesen csinálnának egy II VH -s játékot.. :U

    Persze hiánypótló lenne egy II VH -s téma, de azt nem a CoD fejlesztőinek gondozásában, hanem mondjuk a Gearbox -tól, egy Brothers in Arms formájában. (Amit elvileg folytatnának, legalábbis a HH úgy zárult, csak aztán jött az a Becstelen Brigantyk féle BiA, amit valószínűleg töröltek, amit jobban is tettek, bár nagy a kuss arrafelé most.

    Én nekem bejön ez a BO III, ahogy az eddigiek is, kivéve az AW ugrálós játékstílusa, de azzal meg nem játszottam, csak láttam az ugri bugrizást benne, amit remélem a BO III nem fog tartalmazni.. az maradjon csak meg a Destiny -nek, ott viszont kifejezetten jó. :)

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • KaitouP

    veterán

    válasz Gergosz2 #93 üzenetére

    Jó, persze nyilván van abban valami amit az igényről mondasz, egy biztos, hogy akármilyen is a soron következő rész, viszik majd mint a cukrot, és az Actinak, Bobby bácsinak az a lényeg, hogy sok zsé folyjon be a játékokból, és ez már csak üzlet, a marketing meg nagyon komoly a játék mögött.

    Lehet ezt szeretni, utálni, én szeretem ezt a játéksorozatot, örömmel várom a kövi részt is, az meg hogy mit mondok majd a teljes produktumról, az meg a jövő zenéje, viszont a trailer meggyőzött, bár erre számítottam amit láttam, és az állam se koppant, de tetszik ez az irány. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák