Új hozzászólás Aktív témák

  • DshadoW

    tag

    Sziasztok! A helyzet a következő: ma délelőtt kb 18%-on volt a telefon amikor hirtelen kikapcsolt. Előtte kiírta, hogy az akkumulátor lemerült (0% a jobb felső sarokban) és kikapcsolt. Ami fura ebben az egészben, hogy ha visszakapcsoltam a telefont akkor normálisan bekapcsolt és az akksit is 16-17%-nak mutatta. Bedugtam tölteni a telefont és kb 40%-ig töltöttem. Nem akartam teljesen feltölteni, mert kíváncsi voltam, hogy megint megcsinálja-e velem ezt a figurát valahol 20% tájékán. Megcsinálta, csak 30%-os töltöttségi szintnél :D Ugyancsak bekapcsoltam, ment tovább 30-ról egészen kb 20-ig és most megint bedugtam tölteni.

    Valszeg akkucsere lesz belőle, de azért szeretném kikérni a véleményeteket ezzel kapcsolatban. Igazából nem is lenne semmi fura az egészben (mert már több mint 2 éves az akksi) ha kikapcsolva maradna és tényleg lemerülne. De csak kiírja hogy annyi neki, kikapcsolja magát de utána vissza lehet kapcsolni és megy tovább minden mintha nem is történt volna semmi. Emiatt van benne egy kis bizonytalanság, hogy tényleg (csak) az akksival van gond, vagy talán csak be kéne kalibrálni szerencsétlent.

    Rootolva van, los 14.1 valami régebbi twrp + firmware

    Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

Új hozzászólás Aktív témák