Új hozzászólás Aktív témák

  • Neoteric

    addikt

    Battlefield 3. Még most is számtalan bug van benne, még is most is adósak a battlerecorderrel + a többi esportbarát fícsőrrel. De az a helyzet, hogy perpill még mindig ez a no1 fps játék a piacon. Számomra legalábbis biztosan. Lehet itt sírni, hogy nem igazi Battlefield folytatás, meg hogy semmi sem olyan mint volt.. de könyörgöm mikor volt az? Battlefield 2-nél ugyanez volt a lemez, hogy tökre más mint az 1942. Mások az igények, a fejlesztők pedig a többség igénye alapján formálják az újabb epizódokat, ami persze némelyeknek nem tetszik. Ez olyan dolog, h vagy elfogadod és játszol vele, vagy nem.
    Premiumot is megvettem, mert van mögötte tartalom. Én koránt sem tudom egy lapon említeni a codos elite-tel, meg dlckkel, amik kimerülnek pár fegyver skinben, meg korábbi epizódokhoz kiadott pályák változatlan újra kiadásában.

    Battlefield 4-gyel kapcsolatban meg.. sztem akkor tud majd nagyot szólni ha a nextgen konzolra dobják ki, mert az talán majd ki tudja tolni a PC-s portnak a lehetőségeit is.

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák