Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz nakos #148 üzenetére

    "Nem a PCseket kell szidni mert azok egy resze anyagilag megteheti es fejlesztenek, es ennek okan ertelemszeruen varnak, kovetelnek is a fejlodest."

    Ennél nagyobb butaságot rég hallottam. Aki játszani akar az nem azért vesz konzolt, mert nem tehetné meg ugyanezt PC-n, hanem mert ő játszani akar. Nem érdekli, hogy PC-n jobban mutatnak a robbanások, szebben csillog a tócsán a fény a rally játékban dx11 alatt, nem szeretne patchekkel meg driverekkel sz*rakodni, ő egyszerűen játszani szeretne.

    Meg amúgy is drágábban veszi a játékait, átlag 2-3 ezerrel újonnan.

    Az egész PC ipar meg az évente váltott VGA generációk, processzorok, foglalatok mind mesterségen gerjesztett igény. Miért lehet egy BF3hoz hasonló játék érkezése előtt a fórumokban 5 hozzászólásonként találkozni azzal, hogy kinek milyen új hardvere jön a játék érkezéséig, hogy normálisan fusson.

    Ha láttál volna szép játékot Xboxon, akkor rájönnél, hogy egy 42 vagy 50" TV-n kanapéból játszva 3-4m-ről marhára nem venni észre, hogy az most 720p felbontás vagy fullHD esetleg PC-n vagy Xboxon fut.
    Én láttam pl. az Assassins Creed 2-t mindkét platformon. Mindkettőn gyönyörű volt és nem nagyon lehetett különbséget észrevenni köztük.

Új hozzászólás Aktív témák