Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    Nem is hallottam még erről a játékról de a cikked meghozta hozzá a kedvem. :) Egy steam akció keretében be is szerzem.

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

  • #70869248

    törölt tag

    Na a tegnapi verzió rendesen felborította a játékot.
    Félig jó félig rossz, ami jó:
    - a térkép, nyilván
    - sztem a falvak/városok is belső képe is jobb, legalább nem egyformák...bár lehetne dolgozni még ezen.
    - változatosabb arcok, qva jó zsoldosokat is ki lehet fogni, magas hp magas max fáradtság+ 10%exp, és +4-k a harci értékekre, körönként, vagy lépésenként fáradtságot minuszol..stb, ez nagyon jó lett.
    - jobb küldetések, bár alig találtam meg őket, és sajnos még nem jöttem rá hogy lehet újraolvasni...pl. mikor csak utalnak arra hogy a kérdéses helyszínt hol találom.
    - utazás hajóval.
    - a kereskedés erősült új árulehetőségekkel.
    - a kaja megromlik
    - táborozás
    - lehet sérült cuccokat olcsón venni..csak egy bizonyos minőségig persze, mert piacos

    Ami nem tetszik
    - hol vannak a kastélyok, őrtornyok, ahol jó áron lehetett eladni a zsákmányolt fegyvereket?? ..most tényleg kótyavetyéljem el a piacon?
    - ott egy csomó kis vicek-vacak házikók, mint győgynővényes, meg milcista, meg favágók otthona..egyelőre kihasználatlanul.

    ..
    jó volt újrakezdeni mivel a régi verziós mentések nem működnek, és a maxolt zsoldosaim talpig fémben már amúgy is gyalultak mindet.
    most néha futni kell a városi őrségig..

Új hozzászólás Aktív témák