Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sicilian

    addikt

    válasz hackeeeee #3 üzenetére

    Ne vedd személyeskedésnek csak leírom:

    hmmm, na ja, az nVIDIA meg az ATI mindig is kaszálni fog...
    bőven vannak olyan lobby tevékenységek, (zsebbe fizetés, sok vezető játékfejlesztő cégnek, gondolom !!!)
    hogy érdekes módon, ha élvezni akarod a játékot, mindig ott keljen csücsülni a legjobb vidkarinak a gépedben, és ez odaát egyáltalán nem gond...
    szerinted miben van nagy pénz?
    a játékeladásban vagy pedig az azt futtatni tudó hardverben?

    (vajon az nVIDIA és az ATI mennyit fizethet a játékfejlesztő cégeknek, hogy mindig szarul optimalizált játékok jelenjenek meg??)

    persze ez az egész az Én kitalációm, az életben biztos nem így van... :DDD

    Egyébként a játék 1 próbát megér.....

    nothing is true everything is permitted..

  • h-yle

    addikt

    válasz hackeeeee #7 üzenetére

    Remélem nem akkora fos lesz a port mint a Mirrors Edge (lásd a mostani PH teszt), mert az ATI-n szánalmasan beszaggatott nekem.

    Az effektek meg szépek, de én sem fogok nvidiáért rohanni a boltba. MAad dörzsölgetem a tenyerem, ha lesz végre egy Havok-os game :)

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

  • Silenzio

    addikt

    válasz hackeeeee #11 üzenetére

    A Wolfeinstein olyan is.

    A PhysX driver felkerül a gépedre ATI esetén is, épp azért, hogy élvezhető és működőképes szoftveres emulációt nyújtson. Érdekes módon rengeteg játék használ PhysX-t és ATI-n sem lényegesen kerül lebutításra a fizikai rendszer, max némi sebességet kell érte beáldozni. Amit mondasz, egyáltalán nem természetes. Amúgy Cryengine2. Így kell megfelelő szoftveres fizikai implementációt csinálni. Egy mai 20-25 ezer Ft-os procinál már teljes pompájában sem proc. limites.

    Ateszzero: Korai még temetni az nv-t. A Geforce 5xxx-széria sokkal rosszabb húzás volt, mégis talpon maradtak. Most egy nagyobb tőkeinjekcióval invesztálnak a mobil-szegmensbe, aminek piaca kétségkívül van, az, hogy szerintem baromság, a kutyát sem érdekli. Ennyi. Ha megélik a válság végét, noha egy lábon állnak (vga piac, mert a chipsetjeik sem túl kelendőek), ellentétben az AMD-vel, az Atyaúristen sem robbantja ki őket a piacról - hacsak még 3 ilyen gazdaságtalan és "maradi" vga-generációval elő nem rukkolnak. De úgyse fognak, mert nem hülyék.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák