Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Create. #286 üzenetére

    Persze, csak nekem nem válasz a kérdésemre.

    A nem tudunk mit tenni azt jelenti, hogy nincs semmi lehetőségünk tenni ellene.
    A nem akarunk ellene tenni, meg azt jelenti, hogy nem zavar annyira, hogy megmozduljak miatta. (Akkor sem, ha tudnánk ellene tenni.)

    Nekem az itteni ph-hoz köthető posztok zöme az első kategóriába tartozik. A lenti linkem is.
    Nincs mit tenni, pingvinezünk, ez ilyen. Másnál is ilyen.

    Tényleg azt gondolod, hogy egy ekkora lapcsaládnál a hatósági árak, meg a nav az egyetlen lehetőség.
    Ha zavarja őket a helyzet, tényleg ez az összes tartalom a témában amit össze lehet szedni?
    [link] - Rios gépház

    Engem személy szerint nem érdekel, hogy ki mennyiért árulja a cuccát, de ha zavarna, tuti írnék egy logout posztot arról, hogy ez miért zavar és mit lehet vele kezdeni. És még komolyabban bele sem gondoltam abba, hogy ezt hogyan lehetne kezelni. Mert nem érdekel.

    De az, hogy a lapcsalád néhány arca így pingvinezik, az zavar. Vagy legyenek tökösek és képviseljék azt, hogy nem akarunk ezzel foglalkozni vagy üljenek le és gondolják át, hogy mit lehet tenni. Olyan nincs, hogy semmit sem lehet tenni...Értem, hogy az első gondolat a kommunizmus meg a hatósági ár, de ha kicsit tovább gondolkodik az ember, biztos lenne még 1-2 ötlet. Néhány óra nincs arra, hogy írjanak egy figyelemfelkeltő cikket, hogy ez zavar minket... (Ahogy történt már a mobilarénán, azt hiszem valamelyik márka kereskedelmi gyakorlata volt porondon, meg külföldi hamis mobilok... Ennyi is elég tud lenni, ha tényleg zavar valami.)

    Szerintem ez már így talán egyértelműbb. :P
    Nekem is lenne lehetőségem tenni ellene valamit. Pedig nincs sokakat elérő online lapcsaládom... Nem is dolgozom egyiknél sem.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák