Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GodGamer5

    addikt

    válasz Anaren91 #9 üzenetére

    Mondjuk a Sony gépe fejlettebb dolgokat tud és kiforrottabb az API-ja is.

    "Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

  • domilee

    csendes tag

    válasz Anaren91 #45 üzenetére

    Nem tudom mások hogy vannak vele, de én az árat néztem. Arra amire nekem kell, az xbox olcsóbban jött ki.

    A gépet (One S) Black Fiday-en vettem, 20e-rel volt olcsóbb mint a Ps4 mert a kutya nem veszi. Goldot szintén kaptam 13e-t 1 évre akciósan (havi 3-4 játék). Game Pass 2 havont felajánlja, hogy 200 Ft-t fizessek elő 1 hónapra, tele van játékokkal. EA accessen (5500/év) szintén rengeteg játék van fent (MASS EFECT 1-2-3 - Androméda legalább 6-8 hónap mire mindet végig tolomi).

    Fallout3, New Vegas 680 Ft-ba fájt a Goldon keresztül, hónapokig el leszek velük. Előtte vettem meg a két METRO játékot szintén Goldon keresztül bundel-ben 1500 Ft-t. Hihetetlen mennyiésgű igényes Indie játékot tolnak ki minden hónapban 800-1600 Ft között. CD Keys-en 1 hónapja vettem meg a GoW-2-3-4-et 4euro/darabja. Annyi játékom van amivel játszani tudok, hogy nem győzöm. Persze szerencsés helyzetben vagyok, mert ez az első konzolom, előtte a Diablo 3 volt az utolsó játék amivel játszottam még laptopon évekkel ezelőt. PS4-et próbáltam egy barátnál, de a kontroller nem állt kézre.

    Úgy számoltam 2,5 év mire kijön a következő generáció, addig kellenek a játékok. Ha mindent összeadok 120-160e-ből kijövök, attól függően mennyi játékot veszek majd. Utána jön az új box és jöhetnek a "régi" one-os filléres játékok. Nekem a visszafelé kompatibilitás nagyon bejött.

    Összefoglalva: ár - visszafelé kompatibilitás - kontroller. Nem volt miért PS-t venni.

    Sosem késő tanulni. http://www.eskuvofotohd.com/

  • válasz Anaren91 #45 üzenetére

    Nagy +1! :K Amit a Microsoft leművel, az egy vicc. Majd kíváncsi leszek az idei E3-ra is.

    (#39) $p@rr0w Miért vennél két konzolt? Én a PC mellé vettem Playstation 4-et. Egyszerűen ami olyan cím, az az Xboxhoz képest 1. jobban fut PC-n 2. Ingyenes a multiplayer 3. Használható hozzá egér+billentyűzet. Tehát nekem a PS4 is azért kellett, hogy tudjak exkluzívokkal játszani és az unokatesómmal konzolon. S mikor jönnek ilyen címek, mint a God of War, Become Human, akkor tényleg eszembe jut a szlogen: "This is for the Players" :B

    (#52) idegen lény Nem. :N Remélem a Microsoft az idei E3-ra előhúz valamit és összeszedi magát, kell a konkurencia a piacnak.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Raymond

    félisten

    válasz Anaren91 #177 üzenetére

    "pl a színek fakóbbak x en"

    Akkor van kulombseg koztuk ha nem ugyanugy lett a felvetel elkeszitve. Tehat a gep Limited RGB-t adott ki a felvetel pedig Full RGB-t var vaggy forditva. Ha a PS es az XB is Full RGB-t adott ki es mindkettonel a recorder is azt vette fel akkor nem lesz az egyik fakobb mint a masik.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák