Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • undercover

    senior tag

    válasz fattyu #1253 üzenetére

    Valamit biztosan elrontottak a tervezésnél és túlmelegszik az alaplap a Snapi 888-tól.
    Vagy gőzöm sincs mitől hal le az alaplap benne.

    LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz fattyu #1253 üzenetére

    Félreértesz. Nem a 7 Pro használatára gondoltam, hanem arra, hogy az éjszaka közepén arra ébredsz, hogy majd reggel költözhetsz át / vissza a másik telefonodra és esetleg pár fotódnak, ennek-annak búcsút inthetsz. Mert itt az egyik dolog, hogy pár napig (hétig) nem tudod használni (bár valakinek ez is az, mert nem mindenki tart otthon jól működő "backup" telefont), a másik, hogy fontos adatok veszhetnek el. Tudom, felhő, de én spec. nem mentek mindent a felhőbe (lehet az én hibám).

    " ... 74ből 74szer ... " - itt gondolom arra utalsz, hogy a 7 Pro-n szuperál az ujjlenyomat olvasó, míg a Zenfone-on nem annyira. Hát ez a másik, ami miatt nem rohanok a bolt venni. :(((

    #1254 undercover
    " ... túlmelegszik az alaplap ... "
    Hááát, nem tudom. Fattyunak ugye éjszaka közepén (elvileg deep sleep-ben) adta meg magát. Az, hogy ilyen körülmények között is képes meghalni, az nem sok jót jelent.

    #1255 Alex_
    Én nem is tudom, hogy mikor láttam utoljára értékelhető changelog-ot. Szerintem ezt általában ilyen bullshit generátorral csinálják vagy csak copy-paste-elik. Ez a "rendszer optimalizáció" pl. minden generált changelog alapja. Nézd csak!

    Az Asus, ha jót akar magának, akkor mihamarabb megoldja ezt a problémát, és nyilvánosságot ad neki. Ellenkező esetben ez a készülék tényleg bukó lesz, és nem azért mert ne lenne kereslet az ilyen méretű telefonokra. :(((

Új hozzászólás Aktív témák