Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz <Adamsky> #1256 üzenetére

    Azért is teheti meg az ASUS szerintem, mert nem a mobiltelefon a fő üzletága.... a melléküzemágon' bekövetkező néhány ezer embert érintő sztorik nem nagyon hatnak a nagyobb forgalmú, profitábilis üzletágaira.
    Más márkák még ennél jóval nagyobb értékesítési darabszám mellett is felhagytak a mobiltelefon gyártással (tudjuk ki)... a Sony-tól is ezt várják egyesek... De mindegy ez messzire menő lenne.
    Én mind a mobilarena-t, mind a Zentalk-ot olvasva ezt hozzáállást érzem... Ez kis részleg még az ASUS-on belül is kevés figyelmet kap.
    A Samu leállította egy idő után a legendás' exkínoz' :) 990-es alapú S20 FE-t (merülés, melegedés) és több piacon is elérhetővé tette a SD865-öt változatot. És az általa cikinek gondolt baki után teljesen új SOC számozást, megnvezést az S21-es szériának. Exynos 2100... Mintha teljesen más lenne és senki se hasonlítjsa az 990-eshez.

    Na már most... szerintem az Asus-nál ilyenekre ne számítsunk, de én úgy gondolom, hogy a csak a meghibásodási arány engem sem fog visszatartani a vásárlástól. Max évente új alaplapom lesz és a végén visszakapom a teló árát... amíg Kína nem rohanja le Taiwan-t... :((( addig már bajom ne lesz. DE.... Ha saját használati szokásaim mellett 40% alá menne a Z8 egy átlagos nap végére, az viszont baj lesz... mert a sok éves, 2 éve akksit cserélt Huawei P9-em is kb. 50%-on áll egy átlagos nap végén.... Pedig a P9 sem volt akku bajnok már új korában sem.

    az I12, I13 és S21 lenne közismert alternatíva. De Z8 mellett szól az is, hogy az S21 térereje nem túl acélos és ezt csak az veszi talán észre, aki más márkáról vált... A régi Samu tulajoknak már fel sem tűnik, hogy ők már akkor "lejönnek a térképről", amikor még más márkák ugyanazon szolgátató hálózatán működnek.

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák