Új hozzászólás Aktív témák

  • Good_boy

    kezdő

    válasz pepe792 #649 üzenetére

    Ezt én is kérdezhetném tőled. Nem akarod érteni? Az, hogy van benne képszerkesztő, az nem jelenti azt, hogy azt is tudja, amit én akarok. A Google képnézőben is van képszerkesztő, csak nem tudja azt, amit én akarok. A Googlenak is van zenelejátszója, meg van még ezer zenelejátszó meg billentyűzet, csak nem tudják ami nekem kell.
    Ha te akarsz venni egy Volvót, de a kereskedő egy Daciát akar rádsózni, akkor megveszed a Daciát, mert abban is van kormány ugyanúgy mint a Volvóban? Kicsit vicces vagy.

    Tudatos felhasználóként nem telepítek finghangok apk-t az apk mirror oldaláról, nem rootolok, nem nyitom ki az ismeretlen forrásokat, de ettől még nem tudok mindent kivédeni, mert azért néha látogatom pl az onlinefilmek oldalát, ahol eléggé sok kártevő van és vagy szűri őket a vírusirtó, vagy nem. Én pedig szeretem, ha minden mellettem szól és le vagyok védve.

    A notesnak nincsen köze a játékhoz. Viszont én említettem, hogy nekem nem játékra kell a telefon. Ez azt jelenti, ahogy akinek nincs 5 forint a bankszámláján és csak arra kell neki a telefon, hogy arcoskodjon vele a haverok előtt, meg egérxboxozzon a telefonján, az persze, hogy szarik a biztonságra. Ha ellopják a jelszavát és belépnek vele a Mobilbankba, akkor nincs mit ellopni. Persze, hogy szarik az egészre. De nálam egy kicsit nagyobb a tét. Hát ennyi közé van hozzá.

    A Sporifyt meg ismétlem leszarom, mert van kb 40 Gigányi zeném ami ki van fizetve, nem torrentes zene. Én ezeket a zenéket hallgatom, nem fogok havidíjat fizetni. Ha megint jön a Pandémia és elveszítem az állásom, én akkor is tudok zenét hallgatni fizetés nélkül. Akinek meg nincs állása, az elsőként ezeket a szarokat fogja lemondani, hogy Spotify, meg hasonlók... És nem hallgat zenét. Amúgy is, a Youtube musicot is lehet offline hallgatni, mégis szívta az adatomat. Kösz nem.

Új hozzászólás Aktív témák