Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emerzee

    aktív tag

    válasz airwawes #1302 üzenetére

    No lássuk:
    Nara: Privát üzenet ment.
    #1277: Szerintem nem lesz kitkat, de reméljük igen...
    #1279: A vas nincs felkészítve rá. Nem lesz otg. (De én lennék a legboldogabb, ha tévednék...)
    Az otg-ről: Nincs az Asus-nak semmi oka, hogy letiltsa az otg-t, ha lenne benne. Más alsó kategóriás készülékek tudják. Mért blamálná magát az asus, hogy letiltja? Az otg, egy újabb + lenne amiért érdemes a készüléket megvenni. Ezt a ziccert meg nem hagyná ki egy igen-igen profitorientált cég. Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de az én buta fejemben ezek fordultak meg: 1) 0,12 dolláros spórolás, 2) nem tudták időre megoldani az usb kapu áramellátását, és ami szerintem a legvalószínűbb: 3) nem akarták a nagyon vonzó 10 órás üzemidőt (ami tényleg a legjobb a kütyüben) lerontani az otg-vel.
    #1287: Hagyd már élni az embereket...Ha nem tetszik a custom rom, akkor ugord át ezeket a hozzászólásokat. Senki se kért rá, hogy ennyiszer leírd, mennyire útálod a témát... Gondolom, Te ismered az unbrick fw eredetét, és tudod is, hol vannak a keyloggerek, a backdorok, a vírusok, és társai... Ha annyira friss usernek érzed magad, akkor tanulj, és ne ossz! Lehet, utána kéne olvasnod dolgoknak, és rájönnél, hogy nem kell annyira félned a custom romoktól... Javaslom, próbáld meg... Egyébként senki se kényszerített itt senkit a custom romokra. De beszélni, már had lehessen róla...
    #1290: Jó a szó Tesó! ;)
    #1296: Ha kell segítek paypalt csinálni, ha nagyon nem akarod, én "bűnös" user, segítek megrendelni. Részleteket magánban...
    #1300: Elég ha valami becsúszik a tokba... Észre se veszed... Németből, egy hét alatt megjön a fólia. Rendeld meg mihamarabb, és tedd fel... Én is tervezek egy 6-os pakkot. De hogy abból 3-al mit csinálok majd? Másnak nem kell fólia?
    #1301: Természetesen viszem a tabot. De máshol is írták, hogy nem minden pendrive-ot kezel... De hogy mi szerint szelektál, az nem derült ki... Viszek egeret, billt, és 3 pendrive-ot... (És kipróbálom majd külső vinyóval is...) Csak legyen rá elég időm...
    #1303: App backup and restore. Legjobb! Én nagyon szeretem. Ingyenes, és jól használható... De ez csak az alkalmazásokat menti. Az adatokat viszont csak root után lehet menteni, és visszaállítani. Ez az egyik ok, amiért rootoltam a készüléket. My backup, Titanium backup, innentől már egyenesben vagy...

    Airwawes! Nem tudom miért a Te hozzászólásodhoz válaszoltam... Bocsi! :B

    [ Szerkesztve ]

    emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

Új hozzászólás Aktív témák