Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar_

    addikt

    válasz kwzatz #16 üzenetére

    Magyarország sajnos jelentéktelen szelete csak a játékostársadalomnak, akár milyen játékról beszélünk, ez igaz a Dotára is, így a belföldi ismerősök hozzáállása sem biztos, hogy mérvadó, már ha arról van szó. Nagyon sokat nyom a latba pl. Kína ahol ugye nagyon sok ember él, és egy más kultúra. Ha ott pl. sikeres tud lenni az Artifact, az akár elég is lehet. Aztán az USA, stb.. Mondjuk nekem igazából mindegy, én nem nagyon játszok kártyajátékkal, de pl. PUBG-ot sem játszok, mégis jók az eladások :DDD

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz kwzatz #16 üzenetére

    Az derült ki, hogy egy olyan komolyabb, összetettebb alternatívát akarnak adni, mint ami a Counter-Strike a CoDnak vagy a Dota a Heroes of the stormnak (régebben LoL-t mondtam volna ide de a mai világban az már hardcore game lett ;] ), vagy mondjuk a Path of Exile a Diablo 3-hoz képest. A különbség itt, hogy most ez a hardcore változat érkezik később. Nem feltétlenül ugyanazokat a játékosokat szólítják meg vele, hanem azokat akik kicsit többre vágytak mint amit a HS és társai nyújtanak.
    Vagy egy becsületesebb üzleti modellre, HS nagyon extrém már hogy F2P játékosként kb 1000 győzelmet kell kiszenvedni fosi kártyákkal vagy alternatívaként 130 eurót beszórni a félkarú rablóba hogy összeszedj 1 aktuális használható paklit, és mondjuk jó ha van 4...
    Ha itt a Valve azzal robbant, hogy ennél jelentősen kevesebb pénzből összevásárolgatod a szétpáholt olcó bronz skines változatát minden kártyának amihez kedved van kipróbálni a Steam Marketen, az fogja vonzani a kísérletező kedvűeket, kártya játék rajongók között pedig lehetnek sokan ilyenek. És ha még el is adhatod azt ami már nem kell.. 🤑🤑🤑🤑

    [ Szerkesztve ]

    /s

Új hozzászólás Aktív témák