Új hozzászólás Aktív témák

  • Submarine

    senior tag

    Hát most volt.. :D

    Kinek hogy tetszett? Nekem még most sikerült bekerülnöm a bétába.
    Elbíbelődnék vele majdan, de egyelőre botrány a legolcsóbb Founders Pack is, így biztosan nem veszem meg.
    Valami barátibb fizetős konstrukcióval el tudnám képzelni, csak f2p-ne legyen.
    Maga a játék egész jó. Viszonyításként nekem a GW2 a kedvencem, ismerem a WOW-t, Aion-t is jó ideig toltam, a Tera és a Rift kipróbálva lett csak. A játékmenet skillpontok-mountok-elhalálozás-teleport-repülés(! :D) egész barátian lett megoldva. Monnyuk a macskákon nem kicsit röhögtem, de aztán egy nőnemű elfel elbolyongtam esténként a laposvasat lóbálva. 15-ös szintig húztam, jók a skillek, hamar meg lehet érteni mit és milyen sorrendben érdemes elsütni.
    Alapvetően szép a grafika, jók a tájak, a víz alatt is tűrhető, és a víz is szépen tükröződik, csordogál.
    Nem kell hozzá 888 magvas dinnye-erőmű (4 sem).
    Néhol kidolgozatlansággal találkoztam (táj, kevés mob, npc), de gondolom azért mert még béta.
    Volt ami nem volt annyira bejövős, de mindenképp több a pozitívum.
    A négy este alatt nem bíbelődtem, a kraftolással meg farm-ház létrehozással, inkább barangoltam.
    De ezek is elég kecsegtető távlatokat engednek feltételezni a játékban, sorban jönnek szembe ahogy halad följebb az ember..

Új hozzászólás Aktív témák