Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoneDragon

    veterán

    válasz Submarine #60 üzenetére

    Főleg, hogy az npc-k 99%-a ezek szerint koreaiul beszél, bár nem tudom milyen humbuk nyelv, de tuti nem angol. :D

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz Submarine #61 üzenetére

    kicsit olyan mint sok mobil alkalmazásnál hogy x percenként kapsz egy pontot amiből lehet akciózni, vagy veszel pénzért :)

    manapság a legtöbb esetben jobban megéri mint a klasszikus havidíj, nem véletlenül kopott ki majdnem teljesen az. a WOW bírja mert az még mindig az egyik legnépszerűbb, de anno a Lotro mikor bevezette a mikrotranzakciós, pontokon alapuló f2p-t azután eléggé fellendült és feléledt. ugye ott achik alapján kap az ember pontokat (küldetések, ölések, repuk stb) majd abból lehet pl quest packokat venni, egyes területekre meg sok egyebet. SWTORban is hasonló, bár ott durvább mert pl atért is fizetni kell a f2p-nek hogy elrejtse a sisakját, vagy 3 rewardból válasszon, ne 2ből... én ekkor hagytam abba, annyira felhúzott.

    Az AA nagyon tetszik viszont, mert pörgős az egész, nem húzza annyira az ember idejét érzésre, csak repül az idő játék közben. kár hogy kisebb vagyon a beta access (founder pack), a legolcsóbb 14k, a közepes 28k, a legnagyobb meg 42 ezer... (pár kozmetikai cuccért, mert a lényeg mindegyiknél megvan: folyamatos access, patron státusz, 4 napos headstart, drágábbaknál ruha meg a főnix glider ami qva jól néz ki mondjuk, stb) a legdrágábbnál volt ugye alpha access ami már el is múlt mert már beta van.

    a legkisebben elgondolkoztam, csak az a baj hogy wipe lesz így a sok órás kari megy majd a levesbe... (viszont lesz 4 napos headstart tehát elkerülhető lesz a tumultus valamennyire)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák